Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Lista polskich medalistów – Ateny 2004

30.09.2004

Ryszard Beczek
- brązowy medal w pływaniu (200m stylem wolnym)

Tomasz Blatkiewicz
- złoty medal w rzucie dyskiem
- złoty medal w pchnięciu kulą (rekord świata)

Renata Chilewska
- złoty medal w rzucie oszczepem
- srebrny medal w pchnięciu kulą
- brązowy medal w rzucie dyskiem

Piotr Czop
- srebrny medal w szabli (drużynowo)
- srebrny medal we florecie [kat.B]
- brązowy medal we florecie (drużynowo)

Kamil Drągowski
- brązowy medal w pływaniu (4x100m, styl zmienny)

Alicja Fiodorow
- brązowy medal w biegu na 400m

Renata Frelik
- brązowy medal we florecie (drużynowo)

Małgorzata Grzelak
- srebrny medal w tenisie stołowym (drużynowo)

Tomasz Hamerlak
- brązowy medal w maratonie

Patrycja Harajda
- srebrny medal w pływaniu (100m, styl grzbietowy)
- srebrny medal w pływaniu (100m, styl dowolny)
- srebrny medal w pływaniu (200m, styl zmienny)

Arkadiusz Jabłoński
- srebrny medal w szabli (drużynowo)
- srebrny medal w szpadzie (drużynowo)
- brązowy medal w szabli ("A")

Krystyna Jagodzińska
- srebrny medal w tenisie stołowym (drużynowo)

Adam Jurasz
- srebrny medal w tenisie stołowym (drużynowo)

Mirosław Kowalski
- srebrny medal w tenisie stołowym (drużynowo)

Tomasz Leżański
- srebrny medal w łucznictwie

Łukasz Łabuch
- srebrny medal w biegu na 100m

Stefan Makowski
- srebrny medal w szabli (drużynowo)
- srebrny medal w szabli ("A")
- brązowy medal we florecie (drużynowo)

Joanna Mendak
- złoty medal w pływaniu (100m stylem motylkowym)
- brązowy medal w pływaniu (100m, styl dowolny)

Mateusz Michalski
- brązowy medal w pływaniu (4x100m, styl zmienny)
- brązowy medal w pływaniu (100m stylem grzbietowym)

Marcin Mielczarek
- brązowy medal w biegu na 400m

Małgorzata Olejnik
- brązowy medal w łucznictwie

Natalia Partyka
- złoty medal w tenisie stołowym
- srebrny medal w tenisie stołowym (drużynowo)

Krzysztof Paterka
- brązowy medal w pływaniu (4x100m, styl zmienny)

Katarzyna Pawlik
- złoty medal w pływaniu (400m, styl dowolny)
- srebrny medal w pływaniu (100m stylem wolnym)
- srebrny medal w pływaniu (100 m delfinem - S10)

Dariusz Pender
- srebrny medal w szpadzie (drużynowo)
- brązowy medal we florecie [kat. A]
- brązowy medal we florecie (drużynowo)

Mirosław Piesak
- srebrny medal w pływaniu (50m, styl grzbietowy)

Piotr Pijanowski
- brązowy medal w pływaniu (200m, styl zmienny)
- brązowy medal w pływaniu (400m, styl dowolny)
- brązowy medal w pływaniu (4x100m, styl zmienny)

Paweł Piotrowski
- złoty medal w pchnięciu kulą
- srebrny medal w rzucie oszczepem

Jadwiga Polasik
- brązowy medal we florecie (drużynowo)

Grzegorz Polkowski
- srebrny medal w pływaniu (50m, styl dowolny)

Jacek Przebierała
- brązowy medal w rzucie oszczepem

Mirosław Pych
- srebrny medal w rzucie oszczepem

Ryszard Rogala
- srebrny medal w podnoszeniu ciężarów

Janusz Rokicki
- srebrny  medal w pchnięciu kulą

Krzysztof Smorszczewski
- złoty medal w pchnięciu kulą

Radosław Stańczuk
- srebrny medal w szpadzie (drużynowo)
- srebrny medal w szpadzie ("A")

Magdalena Szczepińska
- złoty medal w pływaniu (100 m delfinem - S10)

Anna Szymul
- srebrny medal w biegu na 400m
- srebrny medal w biegu na 200m
- srebrny medal w biegu na 100m

Mariusz Tubielewicz
- brązowy medal w biegu na 800m

Mirosława Turowska
- srebrny medal w tenisie stołowym (drużynowo)

Tomasz Walisiewicz
- brązowy medal we florecie (drużynowo)

Dagmara  Witos
- brązowy medal we florecie (drużynowo)

Marta Wyrzykowska
- brązowy medal we florecie (drużynowo)
- brązowy medal we florecie [kat. B]

Robert Wyśmierski
- złoty medal w szabli ("A")
- srebrny medal w szpadzie ("B")
- srebrny medal w szpadzie (drużynowo)
- srebrny medal w szabli (drużynowo)

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Które z kluczowych rozwiązań ustawy o dostępności uważasz za najważniejsze?

Biuletyn

Wspierają nas