Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Turystyka bez barier

19.01.2012
Jesteś w zasobie archiwalnym naszego portalu. Informacje z tego artykułu mogą być nieaktualne. Polecamy nowsze artykuły na ten temat na naszym portalu. Zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki.

Biuro podróży dla osób niepełnosprawnych i dla osób starszych „TURYSTYKA BEZ BARIER” to miejsce, dzięki któremu świat stanie otworem dla osób niepełnosprawnych – Paryż, Rzym, Londyn, Lizbona, Barcelona czekają na odkrycie ! Wypoczynek i wycieczki dla niepełnosprawnych w Paryżu, Rzymie, Lizbonie, Barcelonie to wspaniała okazja zarówno do zwiedzania, poznawania nowych kultur, jak również zawierania nowych znajomości. Dają one możliwość pokonywania barier i stereotypów, stając się źródłem niezapomnianych wspomnień.
Biuro podróży dla niepełnosprawnych -turystyka bez barier- pokazuje, że wycieczka dla niepełnosprawnych jest możliwa, pełna organizacja wycieczek i pielgrzymek !
Biuro Podróży TURYSTYKA BEZ BARIER zajmuje się pełną obsługą turystów niepełnosprawnych.

W Polsce wciąż niewiele jest miejsc uwzględniających potrzeby, możliwości i oczekiwania blisko 5 mln. osób niepełnosprawnych.
Podstawowym celem przyświecającym twórcom serwisu turystykabezbarier.com jest pomoc w znalezieniu tej najbardziej przystępnej,  wymarzonej wycieczki.
Od innych serwisów, portali turystycznych i przewodników odróżnia Nas to, że jesteśmy jednym z nielicznych w Polsce tego typu serwisem turystycznym adresowanym przede wszystkim do osób niepełnosprawnych, ich rodzin, tych wszystkich, którzy ze względu na swój stan zdrowia poszukują czegoś więcej niż zwyczajnej oferty turystycznej, a także tych którzy cenią sobie zdrowy i wygodny wyjazd turystyczny. 

Zdajemy sobie sprawę że wypoczynek osób niepełnosprawnych to wciąż jeszcze niezbadany teren, bywa, że to "tor przeszkód".
Dołożymy wszelkich starań aby spełnić Wasze marzenia o podróżach.
Polskie biura podróży nie są przygotowane do obsługi turysty niepełnosprawnego nie tylko pod względem zaplecza, ale i organizacyjnym. Nie znają specyfiki potrzeb i możliwości osób z różną niepełnosprawnością i unikają takich klientów zasłaniając się niedostosowaniem oferty. Szczególnie gdy chodzi o wycieczki objazdowe.
Dlatego postanowiliśmy zmienić tę sytuację zakładając Biuro Podróży Dla Osób Niepełnosprawnych TURYSTYKA BEZ BARIER.
Biura podróży tego typu istnieją na całym świecie i nie są niczym specjalnym a osoby niepełnosprawne mogą dojechać w każde miejsce na świecie.

Działalność naszego Biura wypełnia niszę na rynku i promuje na świecie Polskę, Warszawę i Kraków jako miasta przyjazne niepełnosprawnym. Naszym polskim turystom z różnego rodzaju ograniczeniami przybliża świat i spełnia ich marzenia o dalekich podróżach.

Biuro specjalizuje się w kompleksowej obsłudze turystów niepełnosprawnych i osób starszych z kraju i zagranicy dla grup oraz osób indywidualnych.
Oferta biura obejmuje następujące usług dla osób niepełnosprawnych:
1. Turystyka przyjazdowa. Organizacja pobytu dla grup i osób indywidualnych niepełnosprawnych chcących zwiedzić Polskę,Warszawę i Kraków. Zwiedzanie w małych grupach.
2. Wycieczki Organizacja imprez turystycznych w kraju i za granicą autokarem i samolotem dla wszystkich osób niepełnosprawnych.
3. Wyjazdy indywidualne Rezerwacja noclegów i świadczeń dla osób indywidualnych.
4. Wycieczki szkolne Organizacja wyjazdów turystycznych dla szkół.
5. Pielgrzymki Organizacja wyjazdów pielgrzymkowych w kraju i za granicą.
6. Wyjazdy dla firm zatrudniających osoby niepełnosprawne- Organizacja wyjazdów integracyjnych, motywacyjnych dla firm.

Szeroka oferta wycieczek, Rzym, Paryż, Londyn, Lizbona, Barcelona dla niepełnosprawnych - dlaczego nie ?
Każdy ma prawo realizować swoje marzenia, biuro podróży dla niepełnosprawnych -turystyka bez barier - to indywidualne podejście do każdego klienta.
Nasza oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę usług turystycznych dla osób niepełnosprawnych.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie aby turystyka dla niepełnosprawnych była bezpieczna i możliwa. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności.
Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i o dużych grupach. Wysoka jakość usług, a także a trakcyjne ceny to nasza domena.

TURYSTYKA BEZ BARIER
Biuro Podróży dla osób niepełnosprawnych

Kompleksowa obsługa turystów niepełnosprawnych
Organizacja wyjazdów i imprez dla osób niepełnosprawnych
SPEŁNIAMY MARZENIA O PODRÓŻACH
Zapraszamy fundacje, stowarzyszenia i firmy zatrudniające osoby niepełnosprawne   

www.TurystykaBezBarier.com            
www.niesprawniturysci.pl                  
www.niesprawni.com                        
info@turystykabezbarier.com
tel. 12 631 31 31
tel. 605 31 31 31

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy marihuana lecznicza powinna być dostępna dla pacjentów w Polsce?

Biuletyn