Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Spotkania, warsztaty i porady online. Integruj się z Fundacją Poland Business Run!

28.05.2020
Autor: inf.pras.
dwie śmiejące się kobiety

Już 6 czerwca osoby z niepełnosprawnością ruchową, po amputacjach i wszyscy zainteresowani tematem niepełnosprawności spotkają się na Dniu Beneficjenta Fundacji Poland Business Run, który wyjątkowo odbędzie się online. Cały czas można zapisać się na wydarzenie. Jak co roku uczestnicy spotkania będą mogli skorzystać z bezpłatnych wykładów i szkoleń. Co jeszcze zaplanowali organizatorzy?

Dzień Beneficjenta to coroczna impreza Fundacji Poland Business Run, która zajmuje się pomocą osobom z niepełnosprawnością ruchową i po amputacjach. Tegoroczna, 6 już edycja wydarzenia z przyczyn oczywistych odbędzie się za pośrednictwem sieci.

- Co roku w czerwcu organizujemy spotkanie, które pozwala integrować się środowisku osób z niepełnosprawnością i po amputacjach. Tym samym zapraszamy na wyjątkowy Dzień Beneficjenta online, podczas którego będzie można spotkać specjalistów w wielu dziedzin, wymienić się doświadczeniami czy poszukać pomocy – komentuje Klaudia Kaniewska, koordynatorka Działu Wsparcia Fundacji Poland Business Run.

Praktyczne wskazówki

Na uczestników spotkania, które potrwa od godziny 9:30 do 16:00 na platformie Zoom, czekają darmowe szkolenia dotyczące technik oddechowych pomocnych w profilaktyce chorób zakaźnych, skutecznych sposobów na radzenie sobie ze stresem, a także diety dedykowanej osobom o obniżonej sprawności fizycznej. Dodatkowo, jeden panel zostanie poświęcony fizjoterapeutycznemu ujęciu hartowania i bandażowania kikuta po zabiegu amputacji. A to nie wszystko.

- Do grona prelegentów w tym roku po raz pierwszy dołączyli również Trenerzy Wsparcia - osoby z niepełnosprawnością ruchową, które odnalazły się w nowej sytuacji po wypadku czy chorobie. Z każdym z nich będzie można osobiście porozmawiać i poprosić o poradę. Nie zabraknie też czasu na wspólną rozrywkę  – dodaje Klaudia Kaniewska, która sama od lat porusza się na protezie.

Trenerzy Wsparcia omówią tematy związane z codziennymi problemami osób po amputacjach, sportem paraolimpijskim, a także zaakceptowaniem niepełnosprawności przez kobiety. Równolegle prowadzone będą internetowe gry integracyjne, planszowe i słowne. Dzięki dofinansowaniu eventu ze środków State Street Foundation, udział w spotkaniu jest darmowy.

Zapisz się!

Wszystkie osoby, które chcą poznać szczegółowy plan wydarzenia, a także wziąć udział w Dniu Beneficjenta online mogą zgłaszać się, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny w aktualnościach na stronie www.polandbusinessrun.pl. Zapisy trwają do wyczerpania się miejsc.

Więcej informacji możesz znaleźć też na Facebooku Fundacji Poland Business Run.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy Twoim zdaniem dzieci powinny wrócić do szkoły we wrześniu?

Biuletyn

Wspierają nas