Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Bezpłatne warsztaty żeglarskie dla osób niepełnosprawnych

06.04.2012
Źródło: inf. prasowa

Mazurska Szkoła Żeglarstwa i Polski Związek Żeglarzy Niepełnosprawnych zapraszają osoby z niepełnosprawnością na warsztaty żeglarskie, które odbędą się w Międzynarodowym Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej w Giżycku.

W przedsięwzięciu mogą wziąć udział wyłącznie osoby o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, niebędące uczestnikami warsztatów terapii zajęciowej.

Warsztaty zostaną zorganizowane w trzech terminach: 4 czerwca-17 czerwca 2012 r., 23 lipca-7 sierpnia 2012 r. oraz 10 września-23 września 2012 r. Zajęcia będą całkowicie bezpłatne dla uczestników - organizatorzy pokrywają koszty: zakwaterowania, wyżywienia, sprzętu, instruktorów oraz pomocy naukowych.
  
Zadanie jest współfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Dodatkowe informacje, regulamin warsztatów i druki do pobrania zamieszczone są na stronach: www.msz.org.pl i www.pzzn.pl.  

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

 • III grupa
  Marek Winiarczyk
  14.04.2012, 06:01
  Niestety, osoby o lekkim stopniu niepełnosprawności (III Grupa) nie mogą być przyjęci na warsztaty. Taki jest wymóg PFRON i Mazurska Szkoła Żeglarstwa jako organizator musi się dostosować.
  odpowiedz na komentarz
 • III grupa...
  ;-)
  11.04.2012, 21:36
  ludzie z trzecią grupą inwalidzką są owszem chorzy ale nie tak bardzo jak ci z pierwszą grupą. trzecia grupa sobie sama w życiu poradzi a ludzie z pierwszą grupą już nie - tacy potrzebują pomocy innych i wlaśnie dla takich ludzi jest PFRON.
  odpowiedz na komentarz
 • a III grupa?
  WIEDZMA
  11.04.2012, 06:21
  A CO Z LEKKIM STOPNIEM NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI?,PRZECIEŻ TO TEŻ LUDZIE CHORZY.DLACZEGO SĄ DYSKRYMINOWANI?
  odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Sonda

Czy w Twojej miejscowości jest obiekt zasługujący na wyróżnienie w konkursie Lider Dostępności?

Biuletyn

Wspierają nas