Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Pomysł na aktywne wakacje? Weź udział w letnim obozie dla osób z niepełnosprawnościami

03.07.2020
Autor: inf. pras.
namiot rozłożony w lesie, wyżej napis 15-19 lipca Summer Camp

Wystartowały zapisy na Summer Forest Camp 2020 dla osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu, organizowany przez Fundację Poland Business Run. Letni obóz odbędzie się w dniach 15-19 lipca 2020 w Krzeczkowie nad Jeziorem Niesłysz, w województwie lubuskim. Na uczestników czekają wycieczki, wieczorne ogniska, spacery leśnymi ścieżkami i nocowanie pod namiotami.

Summer Forest Camp to propozycja dla tych, którzy letni czas uwielbiają aktywnie spędzać na łonie natury: będą wędrówki, poranna gimnastyka, piękne widoki i nocowanie pod chmurką. Nie zabraknie doborowego towarzystwa, wspólnego przygotowywania posiłków i integracji.

- Nasze obozowisko będzie bazą wypadową do zwiedzania pięknych terenów województwa lubuskiego. Pod przewodnictwem podróżnika Tomasza Deronia przemierzymy leśne ścieżki, ciesząc się bliskością natury. Dni spędzimy aktywnie i na świeżym powietrzu, a po wycieczkach wrócimy na zasłużony sen do naszego obozu – komentuje Kamil Bąbel, koordynator obozu z ramienia Fundacji Poland Business Run.

grupa osób z niepełnosprawnością kończyn maszeruje wśród zieleni

Obóz został dofinansowany ze środków State Street Foundation, dlatego koszt udziału jest symboliczny (150 zł dla osoby z niepełnosprawnością). Organizator zapewnia wyżywienie, namioty i cały niezbędny sprzęt biwakowy. Należy zabrać ze sobą odzież na różne warunki atmosferyczne oraz wygodne obuwie, a także we własnym zakresie dojechać na miejsce zbiórki.

Tempo oraz poszczególne aktywności zostaną dopasowane do możliwości uczestników poruszających się o protezach i ze schorzeniami narządów ruchu. Ze względu na specyfikę obóz nie jest przeznaczony dla osób przemieszczających się na co dzień na wózkach.

Bilety do nabycia pod linkiem. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji oraz regulamin obozu na stronie PolandBusinessRun.pl. Pytania należy kierować na adres: biuro@polandbusinessrun.pl

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy w Kościele katolickim osoba z niepełnosprawnością powinna mieć możliwość zostać księdzem lub zakonnikiem/zakonnicą?

Biuletyn

Wspierają nas