Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

„Podwieczorek i Muzyka” – cykl spotkań w Galerii „Apteka Sztuki”

10.08.2020
Autor: inf. pras.
napis: Podwieczorek i muzyka na tle wzroku kwiatowego

Cykliczne spotkania pod hasłem „Podwieczorek i Muzyka” organizuje śródmiejska Galeria „Apteka Sztuki”, która zaprasza na jedyną w swoim rodzaju ucztę dla uszu i podniebienia.

Spotkania mają charakter kulturalny przez rozmowę z mentorem na temat przewodni wieczoru, która idealnie wkomponuje się w występ muzyczno-wokalny uczniów Konwersatorium. Każde ze spotkań z cyklu #PiM będzie połączone z poczęstunkiem, zaś miejscem wydarzeń jest siedziba Galerii pod adresem: al. Wyzwolenia 3/5.

Do tej pory odbyły się dwa z sześciu spotkań. Na ostatnim spotkaniu uczestnicy wydarzenia słuchali amerykańskiej muzyki gitarowej (blues) oraz dowiedzieli się o związanych z nią kontekstach kulturowych. Gościem wieczoru był dr Marek Szopski, amerykanista i socjolog z Uniwersytetu Warszawskiego.

Najbliższe terminy to: 26 sierpnia, 9 września, 23 września oraz 7 października 2020 r. o stałych godzinach, tj. 17-19. 

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, widownia pomieści maksymalnie 20 osób – zapisy na portalu Facebook na stronie wydarzenia, wystarczy kliknąć w przycisk „Zarezerwuj miejsce”. W spotkaniu można uczestniczyć również przez internet – na facebookowym profilu Galerii Apteka będzie miała miejsce transmisja na żywo.

Projekt realizowany we współpracy z Warszawskim Konwersatorium Muzycznym. Na patrona wydarzenia wybrano Fryderyka Chopina, z uwagi na przypadającą w tym roku 210. rocznicę urodzin artysty. 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czas pracy osoby z niepełnosprawnością nie może przekraczać 8 godzin na dobę, a przy stopniu znacznym lub umiarkowanym – 7 godzin. Czy słusznie nie stosuje się tych zasad m.in. do osób zatrudnionych w ochronie?

Biuletyn

Wspierają nas