Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Weź udział w bezpłatnym Warsztacie Lidera online

19.08.2020
Autor: inf. prasowa
w lewym roku logo warsztat lidera na środku napis projekt Warsztat lidera szkolenia w ramach bloku osoba lidera, komunikacja liderska, lider w zespole, lider w działaniu
Fundacja Łódź Akademicka zaprasza osoby z niepełnosprawnościami na bezpłatny Warsztat Lidera online. Rekrutacja trwa do 31 sierpnia 2020 r. 
 
Warsztat Lidera to projekt podnoszący kompetencje uczestników z zakresu zarządzania zespołem i projektem. 100 godzin szkoleniowych jest podzielonych na 5 zjazdów tematycznych – 4 dotyczą kompetencji liderskich, 1 dotyczy zarządzania projektami. Każdy zjazd to 5 spotkań po 4 godziny szkoleniowe.
 
Całość szkoleń odbywa się online – zatem chętni mogą uczestniczyć w szkoleniach z dowolnego miejsca w Polsce. Po szkoleniach grupy szkoleniowe (ok. 12-osobowe) są dzielone na 2 grupy projektowe (po ok. 6 osób). Przez 3-4 miesiące realizują wspólnie miniprojekt. Ma on na celu pomóc zrozumieć w pełni materiał szkoleniowy poprzez praktykę oraz zrobić coś wspólnie dla innych. 
 
Projekt rozpoczyna się i kończy testem psychologicznym określającym poziom kompetencji uczestników. Osoby, które ukończą projekt otrzymają certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności. Jedynymi warunkami uczestnictwa w projekcie jest wiek – między 19. a 29. rokiem życia oraz możliwość uczestniczenia w zajęciach online. 
 
 
Formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 31 sierpnia 2020 r. Udział w projekcie jest bezpłatny. 
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

 • jaka platforma szkoleniowa
  osoba niewidoma
  27.08.2020, 14:21
  Mimo że coraz więcej szkoleń odbywa się online, prawie nikt nie pisze w ogłoszeniu, na jakiej platformie. Dla osób niepełnosprawnych ta informacja jest ważna, bo dostępność narzędzi jest bardzo różna.
  odpowiedz na komentarz
 • Głucha
  GŁucha
  21.08.2020, 14:13
  Rozumiem, ze osoby niesłyszące są wykluczone z tego projektu? Będą napisy na żywo? Nie migowy, wielu głuchych nie korzysta z języka migowego bo on nie zastąpi pierwszegojęzyka ojczystego.
  odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Wspierają nas