Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ nagrodzona w X edycji Konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami”

13.11.2020
Autor: inf. prasowa
Mieszkania treningowe Fundacja PODAJ DALEJ trzech mężczyzna roześmianych na wózkach w sali do ćwiczeń

W X edycji Konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami” 2020 Fundacja PODAJ DALEJ zajęła II miejsce i zdobyła wyróżnienie za projekty, które podnoszą jakość życia osób z niepełnosprawnościami. Celem Konkursu organizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego było nagrodzenie działań (np. akcji społecznej, projektu społecznego, kampanii społecznej, usługi) zrealizowanych w roku 2019 i/lub 2020 w wielkopolskich społecznościach lokalnych na rzecz włączenia w życie społeczne osób z niepełnosprawnościami.

Kapituła Konkursu zatwierdziła 24 zgłoszenia konkursowe i dokonała wyboru Laureatów i Wyróżnionych w X edycji Konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami”.

Laureatami X edycji Konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami” zostali:

  • I miejsce i 20 tys. zł – Krok po kroku HSA z projektem Odkryj Nurkowanie HSA 
  • II miejsce i 15 tys. zł – Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ za Mieszkania treningowe dla osób z niepełnosprawnością ruchową
  • III miejsce i 10 tys. zł – Stowarzyszenie na Górze za projekt Puszczeni na głębokie wody.

Wyróżnienia

Wyróżnienia i po 2,5 tys. zł w X edycji Konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami” otrzymali:

  • Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ za Audyt w instytucjach publicznych Wielkopolska Dostępna edycja 2019
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowych Skalmierzycach za działania i warsztaty dla matek i dzieci z niepełnosprawnościami.

Gratulacje dla Iwony Grześkowiak i Macieja Wiatrowskiego, którzy prowadzą nagrodzone projekty oraz całego Zespołu Fundacji PODAJ DALEJ, który codziennie zmienia świat na lepszy! 

O nagrodzonych projektach więcej piszemy na stronach www.mieszkaniatreningowe.pl oraz Wielkopolska Dostępna.

 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy osoby z niepełnosprawnością wraz z opiekunami powinny być jedną z grup priorytetowych do szczepień przeciwko COVID-19?

Biuletyn

Wspierają nas