piątek, 3 lipca 2015 r.
Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji- KRS 0000 102 130

ss

NASZ BIULETYN
Wpisz swoj e-mail:
III Praskie Targi Pracy dla Osób Niepełnosprawnych

15 czerwca 2005 roku w godzinach od 10.00 do 15.00 w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji Praga Południe przy ul. Siennickiej 40 odbędą się III Praskie Targi Pracy dla Osób Niepełnosprawnych.

Wśród wystawców znajdą się pracodawcy, firmy prowadzące szkolenia dla osób niepełnosprawnych oraz producenci i dystrybutorzy sprzętu i technik ułatwiających pracę.
Przedsięwzięcie jest współrealizowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy, Urząd Pracy m.st. Warszawy oraz Urząd Dzielnicy Praga Południe.

Tegoroczna edycja Targów jest trzecią z kolei. Poprzednie przedsięwzięcia cieszyły się dużym powodzeniem czego dowodem była nie tylko frekwencja - około 800 odwiedzających i prawie czterdziestu wystawców, ale też kilkadziesiąt oferowanych miejsc pracy. Praskie Targi Pracy wpisały się już w cykl corocznych imprez organizowanych z inicjatywy Ośrodka Pomocy Społecznej na Pradze Południe, organizatorzy mają nadzieję, że ich efektem będzie zatrudnienie kolejnych niepełnosprawnych osób.

Kontakt z organizatorami:
Ośrodek Pomocy Społecznej
Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy
ul. Prochowa 49, 04-388 Warszawa
tel. 0*22 813 88 90, 497 87 07
e-mail:

Źródło: Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy

Copyright by Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji