Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

KONKURS! Wygraj 3-częściową serię książek „Moja leniwa niedziela”

29.11.2013
Autor: Redakcja

„Co robisz w niedzielę?” – ktoś czasem zapyta. I co odpowiadamy? Niekiedy: „nic”, a niekiedy usta się nie zamykają... Wydaje się więc, że warto skusić się na propozycję redakcji „Integracji” i opisać, jak wygląda lub wyglądała jedna z wielu niedziel w życiu. Może była pod jakimś względem wyjątkowa...? Zapraszamy do opisania takich refleksji!

Czy lenistwo oznacza: „nicnierobienie”, czy polega na wielogodzinnym spaniu (ale wtedy pojawiają się niesamowite sny!), czy może w takim dniu robi się to, na co przychodzi ochota, a nigdy nie ma dość czasu? A może kiedyś jedna leniwa niedziela wszystko zmieniła?

Wierzymy, że pomysłów na opowieść jest tyle, ilu Czytelników. U nas każdy może być Autorem. Czekamy na niesamowite, pomysłowe i wyjątkowe historie. Ograniczamy chętnych tylko objętością - do 10 tys. znaków ze spacjami (maksymalnie 1000 słów), i terminem - do 29 grudnia br. (data stempla pocztowego).

Redakcja „Integracji” ma dla Czytelników do wygrania w konkursie trzy 3-książkowe serie książek, ufundowane przed wydawnictwo „Świat Książki”.

Okładki konkursowych książek

By mieć szanse wygrać jedną z serii, należy przesłać na adres:
• Redakcja „Integracji”, ul. Dzielna 1, 00-162 Warszawa
• lub e-mail: redakcja@integracja.org

1. Krótką opowieść na temat: „Moja leniwa niedziela” (do 10 tys. znaków ze spacjami, maks. 1000 wyrazów)
oraz
2. dane adresowe do przesłania ew. wygranej.

Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone seriami książek. Zwycięzcy (i tylko oni) zostaną powiadomieni e-mailem i listem tradycyjnym, a rozstrzygnięcie Konkursu zostanie opublikowane w nr 1/2014 „Integracji” i na portalu: www.niepelnosprawni.pl najpóźniej w lutym 2014 roku.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy w Twojej miejscowości jest obiekt zasługujący na wyróżnienie w konkursie Lider Dostępności?

Biuletyn

Wspierają nas