Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Bezpłatne kursy zawodowe w Tarnowie i okolicach

27.05.2014
Źródło: inf. prasowa

Trwa rekrutacja do projektu "Moje życie – moja praca", skierowanego do bezrobotnych osób z niepełnosprawnością, które mieszkają na terenie powiatów: tarnowskiego, dąbrowskiego, gorlickiego lub nowosądeckiego.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie muszą także spełniać dodatkowe kryteria: być w wieku aktywności zawodowej (18-64 lata), posiadać zdolność do podjęcia pracy na wolnym rynku lub w warunkach pracy chronionej i mieć orzeczenie o lekkim lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności ze wskazaniem: 05-R, 02-P lub 10-N.

W ramach inicjatywy beneficjenci mogą skorzystać z jednego z trzech kursów: „Specjalista ds. rachunkowości i kadr”, „Spawanie metodą MIG/MAG”, „Wózek widłowy”.

Plakat projektu

Każdy z beneficjentów musi przejść całą ścieżkę zaplanowaną w projekcie, która uwzględnia: rozmowę diagnozującą, doradztwo: IPD, psychologiczne i prawne, szkolenia IT i kursy zawodowe, a także seminarium tematyczne, wyjścia do kina/teatru oraz trzymiesięczny staż zawodowy – w przypadku zakwalifikowania do tej formy wsparcia.

Rekrutacja rozpoczęła się w styczniu i potrwa do czasu, aż osiągnięty zostanie limit 80 osób.

Szczegółowe informacje w biurze projektu: ul. Mościckiego 12, 33-100 Tarnów; tel.: 14 688 91 16; tel. kom.: 696 141 501; e-mail: mojezyciemojapraca@op.pl.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

  • kurs specjalista d/s rachunkowosci i kadr
    moje zycie moja praca
    24.01.2016, 12:02
    Witam serdecznie chciałabym zapytać czy na kurs można się zapisac .Czy w poniedziałek 25 stycznia można to uczynic proszę o kontakt dziekuje
    odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Wspierają nas