Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Festyn szkolny i dzień otwarty w dawnym CeKiRON

29.05.2014
Źródło: inf. prasowa

31 maja 2014 r. w godz. 10.00-14.00 w szkołach Ewangelickiego Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra (dawniej Centrum Kształcenia i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych CeKiRON) odbędzie się festyn szkolny połączony z Dniem Otwartych Drzwi. W czasie wydarzenia będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną placówki.

Centrum zajmuje się m.in. edukacją młodzieży z niepełnosprawnościami. Prowadzi Gimnazjum Integracyjne, Liceum Ogólnokształcące, Technikum Ekonomiczne, Zasadniczą Szkołę Zawodową przygotowujących do zawodów: krawca, introligatora, pracownika pomocniczego obsługi hotelowej, oraz Szkołę Specjalną Przysposabiającą do Pracy.

Podczas festynu, towarzyszącego prezentacji oferty, odbędą się m.in. występy artystyczne dzieci i młodzieży (talent show), gry i zabawy na świeżym powietrzu, warsztaty plastyczne, pokazy drużyn ratowniczych i spektakl Teatru Improwizacji JESIOTR. Wśród dodatkowych atrakcji znajdą się loteria fantowa oraz kiermasz prac introligatorskich, krawieckich i ceramicznych.

Uczestnicy będą mogli także skorzystać z bufetu z ciastami i napojami oraz wziąć udział w grillu.

Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły przy ul. Wejherowskiej 28 we Wrocławiu (od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00–15.00) lub na stronie internetowej www.diakonia.pl.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy w budynku, w którym mieszkasz, przydałaby się winda?

Biuletyn

Wspierają nas