Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Wyślij zdjęcie i wygraj w konkursie!

23.06.2014
Źródło: inf. własna

Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji konkursu fotograficznego „Jesień bez barier”, organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji.

Zadaniem konkursowym jest przesłanie na adres: jesienbb@integracja.org fotografii o tematyce związanej z niepełnosprawnością, wraz z dopisanym tytułem zdjęcia. Zgłoszenie powinno zawierać także dokładne dane autora: imię i nazwisko, wiek oraz dane teleadresowe.

Prace powinny przedstawiać np. ciekawe i niezapomniane chwile z życia osób z niepełnosprawnością, przykłady dostosowanych architektonicznie obiektów lub inne kadry związane z niepełnosprawnością i dostępnością.

Uczestnicy konkursu zostaną podzieleni na dwie kategorie wiekowe: od 13. do 18. roku życia oraz od 18. roku życia.

Spośród zgłoszeń Integracja wybierze półfinałową piętnastkę, z której jury wyłoni po trzech laureatów w obu kategoriach wiekowych. Dodatkowa nagroda zostanie przyznana zwycięzcy głosowania publiczności, które odbędzie się na stronie www.niepelnosprawni.pl.

Każdy z laureatów otrzyma pamiątkową statuetkę, która zostanie mu wręczona podczas organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji wydarzenia „Jesień Bez Barier”, które odbędzie się w ramach ogólnopolskiej akcji Symfonia Serc. Impreza odbędzie się 14 września 2014 r. przy ul. Krakowskie Przedmieście w Warszawie. Podczas tego wydarzenia zostaną zaprezentowane również prace półfinałowej piętnastki.

O wynikach konkursu półfinaliści i laureaci zostaną powiadomieni drogą mailową.

Więcej informacji w regulaminie konkursu.

Pobierz oświadczenie.


Logo Integracji

Projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Logo PFRON

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy w Twojej miejscowości jest obiekt zasługujący na wyróżnienie w konkursie Lider Dostępności?

Biuletyn

Wspierają nas