Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Kraków: bezpłatne zajęcia z crossfitu dla osób na wózkach

22.09.2021
Autor: inf. prasowa
czarno-białe zdjęcie osób ćwiczących na wózkach i napis zapraszamy na treningi crossfit nowe otwarcie soboty godz. 10 fitness platinum solvay park al. zakopiańska 105 kraków

Fundacja Brak Barier z Krakowa, działająca na rzecz osób z niepełnosprawnościami, zaprasza do udziału w projekcie „Crossfit dla osób poruszających się na wózkach”. Portal Niepelnosprawni.pl oraz magazyn „Integracja” objęły projekt patronatem medialnym.

Treningi crossfit mają na celu aktywizację społeczną osób z niepełnosprawnością, zwiększenie sprawności fizycznej oraz podniesienie samooceny osób uczestniczących. Jest to również bardzo dobra okazja by nawiązać nowe znajomości i zadbać o integrację społeczną, szczególnie po tak trudnym czasie pandemii.

Zajęcia są prowadzone grupowo pod okiem profesjonalnych trenerek fitness. Na treningach uczestnicy wykonują różne ćwiczenia siłowe, które docelowo mają zwiększyć ich sprawność fizyczną, przydatną w codziennym funkcjonowaniu. Rozumiemy, że każda niepełnosprawność jest inna, dlatego program treningowy jest dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika.

Pomoc w dojeździe

Treningi są bezpłatne i odbywają się raz w tygodniu w klubie Fitness Platinium Solvay Park na ul. Zakopiańskiej 105 w Krakowie. Zapraszamy do udziału wszystkie osoby, które ukończyły 16. rok życia i poruszają się na wózku. Dodatkowo, dla osób, które nie będą w stanie samodzielnie dotrzeć na zajęcia, na terenie Krakowa istnieje możliwość pomocy w organizacji transportu.

Wszelkie pytania oraz zgłoszenia mogą Państwo kierować na adres mailowy: kontakt@brakbarier.org.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Wspierają nas