Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Wanessa Bąkowska, młoda artystka z zespołem Downa już niebawem z kameralnym wernisażem w stolicy

30.09.2021
Autor: inf. prasowa
obraz przedstawia kolorowe fioletowe krzewy na tle błękitnego nieba

6 października o godz. 14:00, w budynku Atlas Tower przy Alejach Jerozolimskich 123a w Warszawie szykują się gorące emocje! Wszystko to za sprawą młodej artystki, Wanessy Bąkowskiej, która w krótkim czasie skupiła na sobie uwagę miłośników sztuki.

Dziewczynka tworzy fenomenalne obrazy, którymi zachwycił się nawet brytyjski dwór! Nie dość, że utalentowana młoda dama ma zaledwie 12 lat, to jeszcze na co dzień towarzyszy jej zespół Downa. Dziewczynka jednak podchodzi do swojego „bonusa” na zupełnym luzie i z zapałem oddaje się realizacji swojej malarskiej pasji. Trzeba powiedzieć wprost – Wanessa ma ogromny talent, a jej prace są niezwykle dojrzałe, ekspresyjne i wciągające! Po kilku wernisażach na terenie Polski teraz Warszawa będzie miała okazję nie tylko podziwiać piękne prace, ale także nabyć je – całkowity dochód ze sprzedaży zostanie wykorzystany na rehabilitację Wanessy i jej rodzeństwa.

Organizatorami wydarzenia są Karolina Bąkowska, mama artystki, Małgorzata Szumowska, dyrektor Niewidzialnej Wystawy oraz Dawid Wolski. 

Partnerami przedsięwzięcia są Atlas Tower, Niewidzialna Wystawa i Restauracja Different.

Spotkanie dla mediów odbędzie się 6 października o godz. 14:00.

Wernisaż dostępny będzie dla publiczności od 6 października od 15:00 w lobby Atlas Tower (strefa Atlas Art) oraz na poziomie +2 galerii Atlas Tower, obok Niewidzialnej Wystawy do końca października.

 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Wspierają nas