KONKURS: wygraj książkę "Kiedy twój rodzic staje się twoim dzieckiem"!
Obowiązkiem każdego rodzica jest okazywanie dziecku wyrozumiałości, opieka nad nim i wprowadzanie go w życie – nauczenie chodzenia, mówienia i innych podstawowych czynności dnia codziennego. Czasem zdarza się, ze to rodzic staje się bezradny – nie tylko wobec świata, ale i własnego ciała – i potrzebuje pomocy od własnego dziecka.
Podróż wstecz
UWAGA! Konkurs: wygraj książkę "Kiedy twój rodzic staje się twoim dzieckiem"!
Portal www.niepelnosprawni.pl ma dla Czytelników do zdobycia w naszym konkursie dwa egzemplarze książki Kena Abrahama „Kiedy twój rodzic staje się twoim dzieckiem”, ufundowane przez poznańskie wydawnictwo Święty Wojciech.
By wygrać jedną z nich, wystarczy przesłać na adres e-mail: redakcja@niepelnosprawni.pl:
1. Krótką odpowiedź na pytanie: Co to według Ciebie znaczy: godnie się starzeć?
2. Dane adresowe do przesłania ew. wygranej.
Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone książkami Kena Abrahama „Kiedy twój rodzic staje się twoim dzieckiem". Zwycięzcy (i tylko oni) zostaną powiadomieni mailowo.
Więcej w regulaminie konkursu.
KONKURS ZAKOŃCZONY
Komentarze
-
Godnie się starzeć.
24.07.2021, 15:40Człowiek wraz z upływem czasu niestety się zmienia , staje się mniej sprawny. Godnie się starzec, to czuć obecność pomocnych ludzi w trudnych chwilach. Ich troskę i dłoń w potrzebie, ale, także odczuwać szacunek, na jaki zasługuje każdy człowiek. Godnie się starzec powinno także państwo, ułatwiać życie codzienne, znosić bariery architektoniczne, budować windy w blokach i budynkach, żeby ułatwić poruszanie się osobom z niepełnosprawnością.odpowiedz na komentarz
Polecamy
Co nowego
- Rusza głosowanie na najlepszego i najpopularniejszego sportowca 2024 roku – tegoroczne #Guttmanny nadchodzą
- Seniorzy w artystycznym żywiole
- Wspólna lekcja wrażliwości. Premiera spektaklu „Brzydkie Kacząko”
- Jak muzyka pomaga przebodźcowanym dzieciom? Ciekawe wyniki badań z polskich przedszkoli
- Nawet 30 kilometrów do ginekologa? Nierówny dostęp do ginekologów w Polsce - jak miejsce zamieszkania łączy się z jakością życia Polek?
Dodaj komentarz