Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Szacun tropików dla ludzi o głębokiej wyobraźni

08.08.2014
Autor: Mateusz Różański
Źródło: inf. własna

Jak zdobyć "szacun tropików"? Okazuje się, że bardzo łatwo. Wystarczy zajrzeć do serwisu Allegro.pl i poszukać kremu o takiej właśnie nazwie. Szok i niedowierzanie w cenie produktu.

Co musi mieć prawdziwy mężczyzna? Oczywiście napompowane mięśnie i wydepilowaną, opaloną klatę. Niestety, nie każdy może pozwolić sobie na częste wizyty na siłowni lub na długie słoneczne kąpiele. Dlatego właśnie przygotowano "Szacun tropików" - olej (mężczyźni nie zdrabniają) do opalania o niesamowitej sile, a także smaku ciepłej wódki, mojito (czyt.: modżajto) i karkówki. Pozwoli on przeciętnemu facetowi bezproblemowo przeobrazić się w króla nadbałtyckich raf. Jest jednak jeden warunek - aby olej zadziałał, trzeba przeczytać opis produktu do końca. Inaczej pójdzie tylko w masę, a nie w rzeźbę – a tego byśmy nie chcieli, prawda?

Szacun tropików

Informacja zawarta na końcu opisu produktu pozwoli również odpowiednio i w satysfakcjonujący sposób spędzić czas na plaży. Dlatego zachęcamy wszystkich do zapoznania się z cudownymi właściwościami tego niezwykłego produktu. Blisko 90 tysięcy zainteresowanych internautów (w ciągu trzech godzin od zamieszczenia ogłoszenia) nie może się mylić!


"Szacun tropików" to element działań w ramach nowej odsłony kampanii "Płytka wyobraźnia to kalectwo", realizowanej przez Integrację. Aby przekonać się, co łączy jej tematykę ze światem umięśnionych plażowiczów, wystarczy wejść pod ten adres.

Kreację przygotowała dla nas agencja reklamowa Walk.
 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czego najbardziej Ci brakuje, gdy kolejne dni spędzasz w domu z powodu zagrożenia koronawirusem?

Biuletyn

Wspierają nas