Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Zimowy obóz dla osób z niepełnosprawnościami już niedługo!

30.11.2021
Autor: inf. pras., fot. pexels.com
zimowy las

W dniach 31 stycznia – 5 lutego 2022 r. odbędzie się Winter Mountain Camp, czyli zimowy obóz w Sudetach, organizowany przez Fundację Poland Business Run. 12 śmiałków z niepełnosprawnością wraz z doświadczonymi przewodnikami rozpocznie przygodę w Międzygórzu, zwanym Małą Szwajcarią, a następnie spędzi niezwykły czas w otoczeniu gór i lasów. Poziom zostanie dopasowany do zebranej grupy uczestników. Rejestracja trwa!

Śnieżnik to jeden z 28 szczytów Korony Gór Polski, najwyższy szczyt Masywu Śnieżnika, 17. co do wysokości, jeśli chodzi o Sudety. Jest on jedyną górą w polskiej części Sudetów Wschodnich, która wystaje ponad górną granicę lasu. Właśnie Śnieżnik, w pięknej zimowej odsłonie, stanie się głównym celem wyjazdu turystycznego skierowanego do osób z niepełnosprawnościami.

Uczestnicy szczytu nie będą zdobywać bez stosownego przygotowania – o kondycję i wprawę zadbają podczas pierwszych dni obozu. Wejście podzielone będzie na dwa etapy. Dzięki temu każdy uczestnik z odpowiednim zaangażowaniem (i w swoim tempie!) będzie mógł cieszyć się wyjątkowymi górskimi widokami z pogranicza Polski i Czech.

Termin: 31.01.2022 (poniedziałek) – 05.02.2022 (sobota)
Miejsce: Międzygórze
Liczba uczestników: 12 (osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi, możliwość zabrania opiekuna)
Rejestracja pod linkiem.

Cały program oraz więcej informacji znajdują się na stronie polandbusinessrun.pl.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

  • Dla wybranych
    Dynia
    30.11.2021, 14:34
    Artykuł "zapomina" wspomnieć że udział mogą wziąć tylko osoby chodzące. Zastanawiam się czy dożyję czasów gdy osoby na wózkach będą mogły zobaczyć na żywo góry i morze, pierwszy raz w życiu.
    odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Wspierają nas