Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

O magazynie

Magazyn „Integracja” jest największą tego typu bezpłatną publikacją w kraju. Dostarcza kompleksowej wiedzy z zakresu niepełnosprawności oraz przedstawia Czytelnikom bieżące sprawy i problemy środowiska. Główny cel pisma to dostarczanie rzetelnej informacji, fachowych porad oraz promowanie dobrych rozwiązań.

Magazyn „Integracja” wydajemy od 20 lat. W tym czasie powstało już ponad 120 numerów pisma, które cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Wydawany początkowo 8-stronicowy biuletyn dziś ma formę 60-stronicowego dwumiesięcznika. W 2013 r. zwiększyliśmy nakład do 30 tys. egzemplarzy.

Przejrzyj wydania magazynu „Integracja”

 

 

Komentarz

  • Dotyczy Pracodawców Polskich Obozów Pracy DlaNiewolników Niepełnosprawnych.
    janusz.
    21.10.2015, 07:18
    Jak widzę to w magazynie jest wszystko pochlebne o pracodawcach , O Prezesie POPON Komendancie, Komendantów obozów pracy ,o Prezes PFRON prywatnego Folwarku Rolników ogłupianiu Niepełnosprawnych, która sponsoruje program Integracja i decyduje co może być w programie i w magazynie . Dlaczego Integracja nie opisuje o niewoleniu ponizaniu, okradaniu, niewolników niepełnosprawnych ,tylko promuje przez Patologię Aktorów ,Śpiewaków ,Polityków jacy wszyscy są dobrzy dla niepełnosprawnych niewolników . Nagrody lodołamacz dla Komendantów ZPCH ze zatrudniają niepełnosprawnych niewolników , ale nie napiszecie jak jest ten niepełnosprawny niewolnik ponizany , okradany , ze, ze środków ZFRON korzysta komendant a nie niepełnosprawny niewolnik. Jestem za zlikwidowaniem tego programu i magazynu to jest farsa . Pełnomocnik Rządu ds. osób niepełnosprawnych , MPIPS , Prezes POPON ,Prezes PFRON z PSL nagminnie łamią konwencję ONZ o prawach osób niepełnosprawnych ratyfikowaną przez U.E i Polskę . To jest przykre ale prawdziwe . O tym trzeba mówić pisać ,a nie udawać miłych ,grzecznych ale nie dla niepełnosprawnych tylko tym co sponsorują . Wstyd Panie Piotrze. Będę apelował w P.E i K.E i ONZ o zaprzestanie wydawania pieniędzy na lodołamacze i Programy Integracja i magazyn Integracja . To jest farsa.

Dodaj odpowiedź na komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin
Prawy panel

Wspierają nas