Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Konkurs „Gdybym był bogaty…”

17.11.2014
Autor: Mateusz Różański
Źródło: www.finansebezbarier.org
Pliki banknotów 100-dolarowych /Pixabay.com

Chyba każdy zastanawiał się co zrobiłby, gdyby znalazł się w posiadaniu dużej sumy pieniędzy, na przykład miliona dolarów. Jeśli macie ciekawy pomysł na to, co można by zrobić z nagłym zastrzykiem gotówki, weźcie udział w naszym konkursie.

Konkurs „Gdybym był bogaty..” startuje już 15 listopada br. By wziąć w nim udział, należy przesłać pracę w formie pisemnej, graficznej lub filmowej, będącą odpowiedzią na pytanie, co zrobiłbym/zrobiłabym, gdybym był/a bogaty/a. Objętość tekstu pisanego nie może przekroczyć 5 tysięcy znaków, a film nie może być dłuższy niż cztery minuty.

W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby fizyczne z orzeczoną niepełnosprawnością, które ukończyły 16. rok życia.

Prace można zgłaszać do 20 grudnia. W ciągu 14 dni od daty zakończenia konkursu komisja wyłoni trzech zwycięzców oraz trzech finalistów konkursu. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma 500 złotych, a drugiego i trzeciego – odpowiednio 300 i 200 złotych. Nagrody ufundowane są przez Fundację Narodowego Banku Polskiego. Zwycięskie prace zostaną zamieszczone w serwisie www.finansebezbarier.pl.

Prace konkursowe należy przesyłać na adres mailowy: mateusz.rozanski@integracja.org lub w formie listownej na adres: ul. Andersa 13, 00-159 Warszawa.

Logotyp Fundacji NBP

Regulamin konkursu

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy Kościół Katolicki jest otwarty na potrzeby osób z niepełnosprawnością?

Biuletyn

Wspierają nas