Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Komunikat PFRON w sprawie programu "Uczeń na wsi"

19.02.2008
Źródło: PFRON

19 lutego 2008 r. Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłosił dodatkowe terminy przystąpienia do programu.

Dodatkowe terminy na przystąpienie do realizacji obszaru A pilotażowego programu „UCZEŃ NA WSI – pomoc w zdobyciu wykształcenia przez osoby niepełnosprawne zamieszkujące gminy wiejskie oraz gminy miejsko - wiejskie” dla gmin, które stały się adresatami programu z dniem 1 stycznia 2008 r.:

1. Wysyłanie przez Oddziały PFRON zaproszeń do przystąpienia do realizacji obszaru A programu - od 11 lutego 2008 r.

2. Przyjmowanie przez Oddziały PFRON oświadczeń gmin wyrażających gotowość wstąpienia w rolę realizatora obszaru A, oraz wystąpień o przyznanie środków finansowych gminie na realizację obszaru A programu - do dnia 15 kwietnia 2008 r.

3. Przyjmowanie wniosków o dofinansowanie kosztów nauki uczniów niepełnosprawnych przez gminy wyrażające gotowość wstąpienia w rolę realizatora obszaru A programu - do dnia 31 marca 2008 r.

4. Przyjmowanie przez Oddziały PFRON wniosków gmin o dofinansowanie zakupu pojazdu w ramach obszaru B pilotażowego programu „UCZEŃ NA WSI – pomoc w zdobyciu wykształcenia przez osoby niepełnosprawne zamieszkujące gminy wiejskie oraz gminy miejsko wiejskie” - od dnia 1 kwietnia do dnia 30 kwietnia 2008 r.

Więcej informacji o programie:

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Co myślisz o znoszeniu kolejnych obostrzeń związanych z pandemią COVID-19?

Biuletyn

Wspierają nas