Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Matka przez 5 lat trzymała zdrowego syna na wózku inwalidzkim

09.04.2008
Autor: mm
Źródło: gazeta.pl

Matka z Middlesbrough w północno-wschodniej Anglii przekonała kilku lekarzy, że jej syn nie może chodzić. Chłopiec, który przez 5 lat nie wstawał z wózka inwalidzkiego, także uwierzył, że nie może poruszać się samodzielnie. W rzeczywistości był zupełnie sprawny. Kobieta została skazana na 4 lata więzienia - pisze "Tha Daily Telegraph".

Gdy chłopiec skończył trzy lata, matka zaprowadziła go do lekarza. Twierdziła, że jej syn nie może chodzić. Kolejni lekarze nie potrafili wyjaśnić, dlaczego dziecko nie jest w stanie poruszać się samodzielnie.

Mimo to, przez 5 lat Brytyjka utrzymywała, że jej syn ma drgawki, cierpi na obrzęk stawów i ma problemy z poruszaniem się. Chłopiec przez cały czas jeździł na wózku inwalidzkim. Sam także był przekonany, że jest inwalidą.

Pewnego razu kobieta podała synowi zbyt dużą dawkę leku. Ten dostał bardzo silnych drgawek. Wezwano pogotowie. Sanitariusze, którzy przyjechali na miejsce, zauważyli jak matka próbuje ukryć przed nimi lekarstwa, które niedawno zażył chłopiec.

Przeczytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Co myślisz o znoszeniu kolejnych obostrzeń związanych z pandemią COVID-19?

Biuletyn

Wspierają nas