Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Konkurs ''Wakacje polecONe''

06.08.2008
Autor: FIlip Miłuński
Źródło: inf. własna

Spędziłeś urlop w ciekawym miejscu? Nocowałeś w ośrodku przystosowanym do obsługi wszystkich turystów? Zwiedzałeś obiekty pozbawione barier architektonicznych? Podziel się z innymi swoimi wrażeniami. Poleć miejsca, w których bez przeszkód można spędzić czas wolny. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Wakacje PolecONe!

Ponad 40 proc. Polaków każdego roku wyjeżdża na urlop. Nie wszyscy wracają do domów zadowoleni. To co na zdjęciach w katalogach wygląda na raj na ziemi dostępny na wyciągnięcie ręki, w rzeczywistości często okazuje się twierdzą nie do zdobycia.

Portal niepelnosprawni.pl prowadzi kampanię promującą przyjazne obiekty turystyczne. Razem z naszymi czytelnikami tworzymy listę zlokalizowanych na terenie Polski obiektów bazy noclegowej, obiektów gastronomicznych, muzeów, dworców, lotnisk, szlaków turystycznych i innych atrakcji dostosowanych do potrzeb wszystkich użytkowników, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnością. Biorąc udział w konkursie „Wakacje polecONe” możesz pomóc innym w wyborze atrakcyjnego i sprawdzonego celu wyjazdu na urlop lub weekend.

Wystarczy wypełnić przygotowany przez nas formularz i odesłać e-mailem na adres: redakcja@niepelnosprawni.pl. W tytule e-maila prosimy napisać: „Wakacje polecONe”. Uczestnicy konkursu powinni także przesłać tradycyjną pocztą na adres redakcji portalu wypełnione oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz posiadaniu praw autorskich do wykonanych zdjęć. Adres do korespondencji: Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, ul. Sapieżyńska 10a, 00-215 Warszawa (dopisek „Wakacje polecONe”).

- Konkurs „Wakacje polecONe” ma za zadanie pomóc w wyborze atrakcyjnego i sprawdzonego miejsca wyjazdu na urlop lub weekend. Poprzez konkurs chcemy w szczególności zachęcać osoby niepełnosprawne do aktywnej turystyki oraz promować obiekty dostosowane do ich potrzeb. Dzięki internetowej bazie turyści będą mogli sprawdzić, czy na miejscu planowanych wakacji nie czekają na nich przykre niespodzianki lub bariery nie do przejścia. Serdecznie zachęcamy do zgłaszania propozycji tak, abyśmy szybko mogli przedstawić duży wybór interesujących miejsc w całej Polsce – mówi Piotr Pawłowski, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji.

Na zgłoszenia czekamy do 15 października 2009 r. Nadesłane rekomendacje oceni jury składające się z członków redakcji portalu niepelnosprawni.pl i Magazynu Integracja.

Nagrodą dla autorów trzech najciekawszych rekomendacji są plecaczki turystyczne. Wszystkie rekomendacje spełniające wymogi regulaminu zamieścimy na stronach portalu. W ten sposób wspólnie utworzymy internetową bazę dostosowanych polskich obiektów turystycznych polecanych przez internautów.

Jeśli spędziłeś niezapomniane wakacje w miejscu, do którego warto wrócić - podziel się  swoimi wrażeniami!

Przed wypełnieniem formularza prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Regulamin konkursu

Formularz oceny obiektu

Oświadczenie

Ocenę obiektów ułatwią Państwu informacje zebrane w publikacjach przygotowanych przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji.

''Dostosowanie budynków użyteczności publicznej''  

''Mieszkanie dostępne dla osób z dysfunkcjami wzroku''
 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Jak angażujesz się w wybory parlamentarne?

Biuletyn

Wspierają nas