Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Szukam pracy

16.01.2016
Autor: M.

Dzień dobry. Jestem osobą głuchoniemą w wieku 29 lat z drugą grupą inwalidzką, 03-L. Czy znajdę jakąś pracę w waszej ofercie? Mam wyształcenie zasadnicze w zawodzie kucharz, ale chętnie podejmę inną pracę. Szukam pracy – może być sprzątanie. Pozdrawiam serdecznie, Marcin z Bydgoszczy

Szanowny Panie,

Ze względu na znaczną odległość Pańskiego miejsca zamieszkania od najbliższego Centrum Integracja, które znajduje się w Gdyni, polecam kontakt z organizacjami, które znajdują się w województwie kujawsko-pomorskim. Ważne jest, aby uzyskał Pan pomoc w kontakcie bezpośrednim, zarówno ze strony doradcy zawodowego, jak i doradcy ds. zatrudnienia. Specjaliści udzielą wsparcia, doradzą, odpowiednio ukierunkują w poszukiwaniu zatrudnienia. Organizacje z konkretnego województwa najlepiej znają lokalny rynek pracy.

Organizacje, działające na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością w woj. kujawsko-pomorskim to np.:

ul. Gajowa 99
85-717 Bydgoszcz
tel.: 52 516 46 14
e-mail: bydgoszcz@idn.org.pl

ul. Hetmańska 38
85-039 Bydgoszcz
tel.: 52 348 63 83
e-mail: pwz.bydgoszcz@fazon.pl

ul. Smoleńska 43
85-871 Bydgoszcz
tel.: 52 348 61 74
e-mail: cis@cis.bydgoszcz.pl

Polecam też nasz serwis www.sprawniwpracy.pl, gdzie znaleźć można oferty pracy z całej Polski. Można tam też zarejestrować się jako osoba z niepełnosprawnością poszukująca pracy.

Z poważaniem,

Anna Dobkowska, specjalista ds. osób niepełnosprawnych w Centrum Integracja Gdynia

Prawy panel

Sonda

Czy ma dla Ciebie znaczenie, w jaki sposób nazywane są osoby z niepełnosprawnością (np. kaleka, inwalida, niepełnosprawny, osoba z niepełnosprawnością, itd)?

Biuletyn

Wspierają nas