Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Kraków: Seniorze, czas na wakacje

30.04.2015
Autor: inf. pras.
leżak, parasol i dwie walizki

Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miasta Krakowa zaprasza niepełnosprawnych seniorów z dzielnicy Prądnik Czerwony na bezpłatny turnus rehabilitacyjno-integracyjny w Zawoi. Wyjazd odbędzie się między 20 a 30 września 2015 roku.

Z wjazdu mogą skorzystać osoby powyżej 60. roku życia, z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym i znacznym (z ZUS lub Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności), orzeczeniem rentowym KRUS lub orzeczeniem o stałej lub długotrwałej niezdolności do pracy w gospodarstwie rolnym, połączonej z prawem do zasiłku pielęgnacyjnego.

Dokumenty aplikacyjne można składać do 15 maja 2015 r., lista osób zakwalifikowanych do wyjazdu zostanie przedstawiona do 30 maja 2015 r.

Osoba niepełnosprawna, chcąca uczestniczyć wyjeździe, powinna złożyć następujące dokumenty:

  1. Wniosek,
  2. Kopię orzeczenia o stopniu niepełnosprawności,
  3. Dokumenty potwierdzające wysokość dochodów wszystkich członków gospodarstwa domowego, uzyskanych w okresie trzech pełnych miesięcy kalendarzowych poprzedzających datę złożenia wniosku.

Wniosek i regulamin kwalifikacji znajduje się:

Dokumenty należy składać w siedzibie Wydziału Spraw Społecznych – Referat ds. Problematyki Osób Niepełnosprawnych (ul. Stachowicza 18, pokój 6).

 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Dokończ zdanie: W miejscu pracy czuję się dyskryminowana/-y finansowo (płacowo) ze względu na...

Biuletyn

Wspierają nas