16 września rozpoczyna się V Kampania Parkingowa
16 września br. rusza V. edycja Kampanii Parkingowej ''Czy naprawdę chciałbyś być na naszym miejscu?''. Jeśli masz dość bezprawnego zajmowania ''kopert'' przez sprawnych kierowców, przyłącz się do akcji. Bądź uczestnikiem jednego z największych społecznych ruchów w Polsce!
W połowie września w Warszawie i wielu innych miastach całego kraju rozpoczyna się piąta edycja Kampanii Parkingowej. W ubiegłym roku współpracowaliśmy z ponad 150 podmiotami z całego kraju, organizacjami pozarządowymi, urzędami, centrami handlowymi i jednostkami Straży Miejskiej. Podobnie jak wówczas, takżę w tym roku naszym celem jest zwrócenie uwagi na problem zajmowania przez pełnosprawnych kierowców "kopert", czyli miejsc przeznaczonych do parkowania dla osób z niepełnosprawnością.
Zapraszamy organizacje i instytucje, które popierają ideę kampanii i chcą razem z nami walczyć o przestrzeganie praw niepełnosprawnych kierowców!
Jak można włączyć się do kampanii?
Podobnie jak w roku ubiegłym wystarczy zadeklarować chęć
współpracy, skontaktować się z koordynatorem kampanii i podpisać
umowę o współpracy. Umowa jest podstawą do przekazania bezpłatnych
materiałów promocyjnych:
- ulotek,
- plakatów,
- praw do użytkowania w 2008r. spotu telewizyjnego,
- praw do użytkowania w 2008r. spotów radiowych,
- gadżetów promocyjnych.
Włączając się w działania Kampanii zyskują Państwo profesjonalnie przygotowane narzędzia promocyjne i wsparcie organizacyjne Stowarzyszenia. Co więcej, ze względu na ogólnopolski zasięg kampanii zyskują Państwo możliwość promocji lokalnych działań wśród szerokiej grupy odbiorców a także możliwość współpracy z nowymi Partnerami z całej Polski.
Na zgłoszenia czekamy do 1 września pod numerem telefonu: 22- 536 0 122, 536 0 117 oraz pod adresem mailowym: magdalena.sulek-domanska@integracja.org
Komentarze
brak komentarzy
Polecamy
Co nowego
- Rusza głosowanie na najlepszego i najpopularniejszego sportowca 2024 roku – tegoroczne #Guttmanny nadchodzą
- Seniorzy w artystycznym żywiole
- Wspólna lekcja wrażliwości. Premiera spektaklu „Brzydkie Kacząko”
- Jak muzyka pomaga przebodźcowanym dzieciom? Ciekawe wyniki badań z polskich przedszkoli
- Nawet 30 kilometrów do ginekologa? Nierówny dostęp do ginekologów w Polsce - jak miejsce zamieszkania łączy się z jakością życia Polek?
Dodaj komentarz