Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Pokochaj Kraków z Wzajemnością

19.05.2015
Autor: Edyta Gałęza, CI Kraków, fot. sxc.hu
Zamek Królewski w Krakowie

Prezydent Miasta Krakowa i Marszałek Województwa Małopolskiego zapraszają na XVI Tydzień Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z Wzajemnością” – Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych. Wydarzenie to odbywać się będzie w dniach 29.05-05.06.2015 r. w Krakowie.

Inauguracja Tygodnia odbędzie się na Rynku Głównym w Krakowie o godz. 10:00. Występom artystycznym na scenie towarzyszyć będzie prezentacja prac plastycznych osób z niepełnosprawnością, sesja zdjęciowa w strojach bajkowych, prezentacja Kultury Głuchych, plener malarski i rywalizacja w wioślarstwie halowym.

Imprezę uświetnią występy zespołów: YeskiezSirumen, Prokoncepcja, Anna Zeber i Jerzy Michał Bożyk. Gwiazdą wieczoru będzie Jacek Wójcicki.

Dodatkowe informacje na stronach: www.krakow.pl/bezbarier, www.malopolska.pl.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

  • Kocham Kraków z wzajemnoscia..........?????
    Barbara Szymendera
    26.05.2015, 17:17
    Czy to kolejny program żeby pokazać ile to się" robi" dla niepełnosprawnych? Jeśli taka jest polityka to proszę przedstawić oficjalnie jak umiejscowione są warsztaty terapii zajęciowej w Krakowie ? Wiekszosc jest w Nowej Hucie bo wladze miasta i wojewodzstwa nie widza problemu... Szkole specjalna lepiej bylo oddac wodociagom, a Kcr mający tyle budynków na których rosną drzewa....wykopał z pełną akceptacją urzędu marszałkowskiego warsztaty na ul.Emaus . My§lę że urzędnicy zdąrzyli zmienić zapisy w ksiegach wieczystych .Ale dokument jest dokumentem!!!!
    odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Sonda

Dokończ zdanie: W miejscu pracy czuję się dyskryminowana/-y finansowo (płacowo) ze względu na...

Biuletyn

Wspierają nas