Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Paraolimpiadę oglądaj na żywo!

04.09.2008
Autor: Filip Miłuński, fot: ParalympicSport.tv
Źródło: inf. własna

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów sportu. Podczas trwania paraolimpiady w Pekinie każdego dnia będziemy mogli śledzić aż 8 godzin relacji na żywo. Niestety nie w telewizji, a w Internecie.

Tak obszerne relacje przygotuje Paralympic Sport TV - internetowa telewizja o sporcie osób niepełnosprawnych. Oprócz 8 godzin transmisji online na żywo na stronie www.paralympicsport.tv prezentowane będą również skróty pozostałych zmagań sportowców. Relacjom będzie towarzyszyć tłumaczenie na żywo w języku migowym.

- Międzynarodowy Komitet Paraolimpijski bardzo docenia tę inicjatywę. Tak obszerne relacje będą wielkim wkładem w rozwój idei ruchu paraolimpijskiego i sportu osób z niepełnosprawnością na całym świecie – powiedział przewodniczący Komitetu, sir Philip Craven.

Telewizja Polska zaprezentuje również relacje z zawodów. Nie będą to jednak transmisje na żywo.

- Na antenie TVP Sport zaplanowaliśmy stały program, który będzie chyba najlepszym wyróżnikiem tych igrzysk paraolimpijskich, po „Sportowym Wieczorze”, w najlepszym czasie antenowym, kiedy ogląda się informacje i podsumowanie dnia. W programach porannych TVP2 będą również raporty Paraolimpijskie – zapowiedział Robert Korzeniowski, Dyrektor TVP Sport.


Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

 • Dlaczego Paraolimpiada nie jest transmitowana w TVP
  10.09.2008, 11:43
  Nie rozumiem dlaczego Paraolimpiada nie jest transmitowana w TVP.Przecież od wielu lat Paraolimpijczycy przywożą dużo więcej medali niż sprawni sportowcy.A tak prawdę pisząc to są podporą naszego sportu.Jestem z Paraolimpijczyków naprawdę dumna.Ja nie mam stałego dostępu do internetu i nie mogę oglądać w telewizji internetowej.
  odpowiedz na komentarz
 • program igrzysk
  arkadiusz
  07.09.2008, 08:22
  wiecie moze dokładnie co i kiedy? gdzie można znalęść prograkm igrzysk paraolimpijskich ? a co do tvp i eurosportu to w tym roku ostro sobie zakpili, transmisja internetowa nie stoim na tak wysokim poziomie by móc z przyjemnościa to oglądać
  odpowiedz na komentarz
 • BEZNADZIEJA
  Kulawy
  05.09.2008, 08:29
  Tylko raporty!!!!! a dlaczego nie transmisje na żywo w TVP? Czy Ci sportowcy są gorsi? Kiedy w tym kraju zasczniemy wszystkich traktować jednakowo. Wstyd Panie Dyrektorze Korzeniowski, WSTYD. BEZNADZIEJA TOTALNA. Sport sprawnych na żywo a niepełnosprawnych jakieś tam wycinki, NIE MAM SŁÓW.
  odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Sonda

Które działanie Integracji w czasie 25 lat jej istnienia było lub jest dla Ciebie najważniejsze?

Biuletyn

Wspierają nas