Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Rzecznik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych - zaproszenie na konferencję

05.11.2008
Autor: oprac.: redakcja
Źródło: inf. własna

W dniu 25 listopada br. Odbędzie się konferencja poświęcona prezentacji wyników badania i raportu pt.: "Integracja społeczna i aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych zamieszkałych w małych miastach i na terenach wiejskich - uwarunkowania sukcesów i niepowodzeń", opracowanego przez Instytut Filozofii i Socjologii PAN na zlecenie Biura Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych.

Konferencja będzie trwała w godz. 11.00 - 15.00 w sali im. A. Bączkowskiego, w gmachu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej przy ul. Nowogrodzkiej 1/3/5 w Warszawie.

Zainteresowani udziałem w konferencji proszeni są o potwierdzenie uczestnictwa na adres e-mailowy: Anna.Iwanczyk@mpips.gov.pl – w terminie do 14 listopada br.

Program konferencji:

Formularz zgłoszeniowy:

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

 • nabijanie kasy lekazom ozecznikom firmom
  02.11.2011, 01:11
  pzyniwz glowe pod pacha i tak grupy niedostaniez jak niedaz
  odpowiedz na komentarz
 • zpchr to obozy pracy gdzie osoba chora z grupa pracuje jak zdrowy czlowiek
  krzys43
  26.03.2011, 03:42
  mialo byc lepiej-mialo byc dobrze-ale jest tylko-codziennie gorzej miala byc wolnosc-slowa wyznania-klamstwo za klamstwem-codziennie gania i do tej pory ludzi tumania-a wy wierzycie tym wrednym draniom kraj nas sprzedali za marne grosze-w nic im niewiezcie o to was prosze za nasza polske krew przelewali-z kulami w cialach w grobach skonali dla nas zgineli by nam w przyszlosci-zylo sie jakos-ale w wolnosci coz moge wam tu dzisiaj powiedziec-lepiej by bylo w grobie gdzies lezec bo coz dzis mamy,chyba nic przeciez-wszystko upada dzis na tym swiecie na sluzbe zdrowia niema pieniedzy-ludzie tez zyja na skraju nedzy ciagle podwyzki,wszystko drozeje-a oni w rzadzie-kazdy sie smieje nasze zaklady zachod polozyl-teraz nas truja,tym co wytworzyl teraz co jemy sama trucizna-chyba to kazdy tutaj mi przyzna a w telewizji same komisje-znowu ktos komus lapowke cisnie tak wlasnie nasi chlopcy pracuja-taki nam losik dalej szykuja bedzie wciaz gorzej ,lepiej niebedzie-glod bezrobocie,szaleje wszedzie coz o tym pisac,szkoda mych slow-przeciez tysiace madryc tam glow wciaz debatuje,dolki wciaz kopia-nasze marzenia w tym wlasnie topia tir pedzi droga za tirow sznurem-drogi rujnuja,znow mamy dziure ale niemartwcie sie moi mili-bo sie spelnilo to cosmy snili tylko niestety przez chytrosc ludzi-znow chyba narod kiedys sie zbudzi sen byl tak piekny,nawet uroczy-tylko jak zamkniesz znow swoje oczy wtedy zapytasz czy warto bylo-snic o czyms takim czego niebylo..........
  odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Sonda

Czy masz już nową kartę parkingową dla osoby z niepełnosprawnością, uprawniającą m.in do parkowania na "kopertach"?

Biuletyn