Przejdź do treści głównej

Podróż do Indonezji

Indonezja to kraj zajmujący archipelag 17 tysięcy wysp, z których co trzecia jest niezamieszkana, a wiele nie ma nawet swojej nazwy. Jedną z trzech największych wysp jest Sulawesi – obowiązkowy punkt marcowej podróży Julity i Rafała, którzy zapragnęli zobaczyć całkowite zaćmienie Słońca. O tym nieziemskim przeżyciu i wielu ekstremalnych przygodach opowiedzą w najbliższym odcinku programu „Misja Integracja”.

Julita Kuczkowska i Rafał Michalczyk to para młodych ludzi, pełnych pasji i ciekawości świata. Oboje poruszają się na wózkach, co nie przeszkadza im w spełnianiu marzeń o dalekich, pełnych wyzwań i ekscytujących doznań podróżach. Ich działaniom towarzyszy niezwykły zapał i chęć przełamywania barier. W ostatnim czasie, wraz z dwójką bliskich im osób, bratem Julity – Bartkiem i najlepszym przyjacielem Rafała – Maćkiem, wybrali się do Indonezji, aby zobaczyć jedyne w swoim rodzaju zjawisko, jakim jest całkowite zaćmienie Słońca.

O swoich niezapomnianych wrażeniach, trudach i urokach podróży oraz towarzyszących jej przygodach Julita i Rafał opowiedzą w sobotnim odcinku programu „Misja Integracja”. Piotr Pawłowski porozmawia z gośćmi m.in. na tematy: skąd wziął się pomysł na wyprawę do Indonezji, jak wyglądał przelot do południowo-wschodniej Azji, co z dostępnością architektoniczną hoteli i przestrzeni publicznej oraz jakie ekstremalne sytuacje spotkały ich na miejscu.

Goście programu opowiedzą również o kulminacyjnym punkcie swojej podróży, czyli całkowitym zaćmieniu Słońca, które obserwowali na wyspie Sulawesi podczas festiwalu muzyki elektronicznej.

 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Powiązane filmy

Prawy panel

Wspierają nas