Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Poznań: „Bella i Sebastian 2” dla dzieci niewidzących

06.09.2016
Autor: inf. pras.
chłopiec Sebastian głaszcze wielkiego białego psa Bellę

Bezpłatny pokaz filmu familijnego z audiodeskrypcją pt. „Bella i Sebastian 2” odbędzie się 15 września o godz. 12 w Kino Muza w Poznaniu w ramach projektu „Kino Dostępne v. 2.0”.

„Bella i Sebastian 2” to kontynuacja świetnie przyjętej w całej Europie (ćwierć miliona widzów w Polsce!) ekranizacji bestsellerowej powieści dla młodzieży. To historia niezwykłej przyjaźni chłopca i psa wkracza na nowy etap pełen emocjonujących przygód i wzruszających odkryć.

Wychowywany przez przybranego dziadka Sebastian z niecierpliwością czeka na powrót swej przyjaciółki Angeliny. Na wieść o tym, że awionetka, którą podróżowała dziewczyna zaginęła gdzieś w górach, Sebastian i jego wierne psisko Bella wyruszają na pomoc. Niebezpieczna wyprawa obfitować będzie w dramatyczne, ale i zabawne wydarzenia. Pożar lasu, zetknięcie oko w oko z niedźwiedziem, wysokogórska wspinaczka, a przede wszystkim spotkanie z nieznajomym pilotem okażą się dla chłopca i jego psa początkiem zupełnie nowej, niespodziewanej przygody. W jej trakcie Sebastian trafi na ślad swego zaginionego ojca.

Film trwa 97 minut.

Wszyscy zainteresowani pokazem są proszeni o rezerwację bezpłatnych wejściówek mailowo: info@mililudzie.org

Wstęp na wszystkie pokazy w ramach cyklu "Kino Dostępne 2.0" jest bezpłatny!

Projekt „Kino Dostępna v.2.0” jest dofinansowany ze środków Miasta Poznania oraz Samorządu Województwo Wielkopolskie.

 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Wspierają nas