Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Oferty pracy Centrum Integracja w Katowicach

Jesteś w zasobie archiwalnym naszego portalu. Informacje z tego artykułu mogą być nieaktualne. Polecamy nowsze artykuły na ten temat na naszym portalu. Zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki.

Szanowni Państwo,

Działalność Centrum Integracja w Katowicach uległa zawieszeniu.

Zainteresowanych ofertami pracy na terenie województwa śląskiego zapraszamy na prowadzony przez Integrację portal www.sprawniwpracy.com

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

 • Zmiana adresu centrum integracji!!!
  Robert
  03.03.2015, 07:27
  Integracja mieści się teraz w Katowicach na ulicy Gallusa 10/3.
  odpowiedz na komentarz
 • ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
  JANUSZ
  23.01.2015, 13:17
  DOSTAŁEM NA KOMISJI W MIEJSKIM ZESPOLE DWUKROTNIE ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI ZALICZONY DO STOPNIA ZNACZNEGO NA STAŁE.W WSKAZANIA DOTYCZĄCE W PUNKCIE 2)SZKOLENIA W TYM SPECJALISTYCZNEGO BYŁO NA DWÓCH ORZECZENIACH SŁOWO-TAK.KIEDY BYŁEM NA KOMISJI W STYCZNIU-2015 ŻEBY DOPISANO MI SYMBOL PRZYCZYNY PONOWNIE DOSTAŁEM ZNACZNY STOPIEŃ NA STAŁE, ALE W WSKAZANIA DOTYCZĄCE TYM PUNKCIE 2) SZKOLENIA W TYM SPECJALISTYCZNEGO NIE MA SŁOWA-TAK TYLKO JEST SŁOWO- WG POTRZEB. CZY JA Z TEGO POWODU ŻE JEST WG POTRZEB MAM JUŻ OGRANICZONE MOŻLIWOŚCI W TYM ZAKRESIE? CZY MUSZĘ SIĘ ODWOŁAĆ DO WOJEWÓDZKIEGO ZESPOŁU ŻEBY UCHYLIŁ ORZECZENIE I DOPISAŁ SŁOWO-TAK W TYM 2) PUNKCIE SZKOLENIA W TYM SPECJALISTYCZNEGO? POZDRAWIAM.
  odpowiedz na komentarz
Prawy panel

Wspierają nas