Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Specjalistyczne usługi stomatologiczne dla dzieci niepełnosprawnych

17.11.2006
Jesteś w zasobie archiwalnym naszego portalu. Informacje z tego artykułu mogą być nieaktualne. Polecamy nowsze artykuły na ten temat na naszym portalu. Zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki.

Klinika stomatologiczna "Uśmiech Malucha" działająca przy Warszawskim Hospicjum dla Dzieci leczy dzieci, które nie współpracują ze stomatologiem (np. nie rozumieją poleceń). Klinika wykonuje zabiegi w znieczuleniu ogólnym, co daje możliwość wyleczenia ich zębów.

Zabiegi dla dzieci upośledzonych
Klinika wykonuje bezpłatne zabiegi z zakresu leczenia stomatologicznego w znieczuleniu ogólnym. Zabiegi są w pełni refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia dla dzieci upośledzonych umysłowo w stopniu znacznym i głębokim.

Koszt zabiegów dzieci upośledzonych w stopniu umiarkowanym i lekkim oraz dzieci dializowanych, z wrodzonymi wadami serca, chorobą nowotworową, z cukrzycą, z dziecięcym porażeniem mózgowym, z mukopolisacharydozą, z mukowiscydozą i innymi schorzeniami będą refundowane po uzyskaniu zgody indywidualnej z Narodowego Funduszu Zdrowia.

Zabiegi dla dzieci zdrowych
Zdrowym dzieciom Klinika oferuje możliwość leczenia w znieczuleniu ogólnym. Rachunek za wykonany zabieg może być rozłożony na raty.

Dochód uzyskany z leczenia w całości przekazywany jest na działalność statutową Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.

Kontakt
Klinika stomatologiczna dla dzieci „Uśmiech Malucha”
ul. Agatowa 10, 03-680 Warszawa
Nasz telefon: 0-22 679 87 14 w godzinach 8.00 – 16.00
www.stomatologiadzieci.pl

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy z powodu pandemii koronawirusa miałaś/-eś problemy z dostaniem się do lekarza, szpitala lub na rehabilitację?

Biuletyn

Wspierają nas