Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Tarnów: przyjdź na wystawę „Nasz kolorowy świat”

05.06.2017
Autor: oprac. mk, fot. sxc.hu
kolorowa ciecz w butelkach ozdobnych

W dniach od 1 do 30 czerwca, serdecznie zapraszamy na wystawę prac, wykonanych przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła w Tarnowie prowadzonego przez Fundację REPI, pod tytułem „Nasz kolorowy świat”.

Wystawa jest zbiorem prac malarskich, wyrobów rękodzielniczych i biżuterii, które przyciągają różnorodnością form i bogactwem kolorów. Obrazy o różnej tematyce, wykonane w różnych technikach plastycznych zawierają całą paletę barw, są przejawem nieskrępowanej wyobraźni i wrażliwości twórców. Zobaczmy kolorowy świat widziany oczami podopiecznych Fundacji REPI i spróbujmy odnaleźć w nim siebie i swój kawałek nieba.

Pejzaże, portrety i abstrakcyjne kompozycje, przykuwają uwagę i odzwierciedlają nastroje autorów, ich tęsknoty, marzenia i tajemnice, które tak naprawdę są bliskie nam wszystkim. Bogaty wybór biżuterii, niepowtarzalnie zdobione przedmioty użytku codziennego i różne „bibeloty” z pewnością zainteresują tych, którym w duszy gra i którzy w otaczającym świecie szukają piękna i oryginalności.

Wszystkich zainteresowanych pracą twórczą podopiecznych WTZ im. Jana Pawła w Tarnowie, Fundacji REPI zaprasza na wernisaż wystawy, który odbędzie się dnia 6 czerwca 2017 r. o godzinie 13.00 w Galerii Aniołowo w Tarnowie, przy ulicy Żydowskiej 2.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Dokończ zdanie: W miejscu pracy czuję się dyskryminowana/-y finansowo (płacowo) ze względu na...

Biuletyn

Wspierają nas