Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Aktywizacja i integracja pełną parą w Zawierciu

06.06.2017
Autor: inf. pras.
Kilka osób siedzi na krzesłach, przed nimi stolik z broszurami i pracami artystycznymi

Niedawno odbyła się akcja „Aktywizacja i Integracja Osób Niepełnosprawnych” w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu, które zorganizowali: Zespół Szkół i Placówek Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej oraz szkolne Stowarzyszenie „Z Dobrego Serca”.

W ramach akcji miały miejsce Targi Pracy dla Osób Niepełnosprawnych, podczas których zainteresowani mogli zapoznać się z różnymi ofertami pracy, a także skorzystać z oferty szkoleń i doskonalenia zawodowego. Uczestnicy akcji z niepełnosprawnością korzystali z punktów konsultacyjnych – pomocy psychologicznej i medycznej.

Na targach była prezentowana twórczość rękodzielnicza z projektu „Pokonać bariery ” - uczniów i podopiecznych Stowarzyszenia „Z Dobrego Serca” oraz Fundacji „Podziel się z innymi”. Z kolei uczniowie Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych z Zawiercia zaprezentowali w MOK-u swoją twórczość artystyczną na deskach sceny podczas spektaklu „Dzień z życia ucznia” oraz na wystawie plastycznej w galerii ośrodka kultury. Kulminacyjnym wydarzeniem targów był występ Aleksandra Klepacza z Formacji Nieżywych Schabuff.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich? (kolejność alfabetyczna)

Biuletyn

Wspierają nas