Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Program igrzysk

04.03.2010
Autor: Oprac: Maciej Kowalczyk

W zakładce "Program igrzysk" znajdziecie dokładny terminarz rywalizacji w poszczególnych dyscyplinach oraz informacje o transmisjach telewizyjnych, radiowych i internetowych.

 


PROGRAM IGRZYSK (w nawiasie czas polski + 9 godz., po uwzględnieniu zmiany czasu z zimowego na wiosenny)

sobota, 13.03

BIATLON
siedzący – 2,4 km
stojący oraz niewidzący i niedowidzący – 3 km
WYNIKI

HOKEJ
10.00 (18.00) gr. B: Kanada – Włochy 4:0
13.30 (21.30) gr. B: Norwegia – Szwecja 2:1
17.00 (01.00) gr. A: Stany Zjednoczone – Korea Południowa 5:0
20.30 (04.30) gr. A: Japonia – Czechy 2:1

CURLING: runda robin
sesja 1.
Korea Południowa – Stany Zjednoczone 6:9
Wielka Brytania – Kanada 2:9
Szwecja – Szwajcaria 5:7
Niemcy – Norwegia 10:6

sesja 2.
Włochy – Japonia 6:9
Szwecja – Korea Południowa 4:8
Norwegia – Wielka Brytania 7:5
Kanada – Stany Zjednoczone 10:5

niedziela, 14.03

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
slalom – siedzący i niewidzący
WYNIKI

NARCIARSTWO BIEGOWE – bieg na długim dystansie
mężczyźni siedzący – 15 km, kobiety siedzące – 10 km
WYNIKI

HOKEJ
gr. B: Norwegia – Włochy 2:1
gr. B: Kanada – Szwecja 10:1
gr. A: Stany Zjednoczone – Czechy 3:0
gr. A: Japonia – Korea 5:0

CURLING: runda robin
sesja 3.
Norwegia – Kanada 5:6
Włochy – Szwajcaria 13:4
Stany Zjednoczone – Niemcy 6:5
Japonia – Korea Południowa 5:7

sesja 4.
Szwecja – Włochy 1:9
Japonia – Niemcy 4:12
Szwajcaria – Wielka Brytania 2:10


poniedziałek, 15.03

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
11.30 (19.30) slalom – stojący
WYNIKI
 

NARCIARSTWO BIEGOWE – bieg na długim dystansie techniką dowolną
10.00 (18.00) mężczyźni stojący, niewidzący i niedowidzący – 20 km
12.00 (20.00) kobiety stojące,  niewidzące i niedowidzące – 15 km (K. Rogowiec – brązowy medal)
WYNIKI

CURLING: runda robin
sesja 5.
Wielka Brytania – Korea Południowa 4:7
Norwegia – Szwecja 4:6
Japonia – Kanada 2:13
Stany Zjednoczone – Włochy 8:2

sesja 6.
Niemcy – Szwajcaria 3:9
Wielka Brytania – Stany Zjednoczone 7:8
Korea Południowa – Norwegia 6:9
Szwecja – Kanada 8:4

wtorek, 16.03

NARCIARSTWO APLEJSKIE: slalom gigant – siedzący i niewidzący
WYNIKI

HOKEJ
gr. A: Czechy – Korea Południowa 4:2
gr. B: Włochy – Szwecja 0:1
gr. A: Stany Zjednoczone – Japonia 6:0
gr. B: Norwegia – Kanada 0:5

CURLING: runda robin
sesja 7.
Kanada – Szwajcaria 15:1
Włochy – Niemcy 6:7
Norwegia – Japonia  11:3

sesja 8.
Stany Zjednoczone – Szwecja 4:5
Korea Południowa – Włochy 9:3
Szwajcaria – Japonia 5:6
Wielka Brytania – Niemcy 9:2

środa, 17.03

NARCIARSTWO APLEJSKIE: slalom gigant – stojący
WYNIKI

BIATLON – bieg na długim dystansie
mężczyźni siedzący – 12.5 km, kobiety siedzące – 10 km
stojący i niewidzący – 12,5 km
WYNIKI

HOKEJ – mecze o miejsca 5-8
Czechy – Włochy 3:2
Szwecja – Korea 1:2

CURLING: runda robin

sesja 9.
Kanada – Niemcy 8:6
Szwecja – Wielka Brytania 7:6
Norwegia – Stany Zjednoczone 8:9
Korea Południowa – Szwajcaria 9:3

sesja 10.
Włochy – Norwegia 9:7
Stany Zjednoczone – Japonia 8:3
Kanada – Korea Południowa 6:4

czwartek, 18.03

NARCIARSTWO ALPEJSKIE: zjazd – wszystkie kategorie
kobiety
mężczyźni
WYNIKI

NARCIARSTWO BIEGOWE: bieg na średnim dystansie
stojący, niewidzący, technika klasyczna – mężczyźni 10 km, kobiety 5 km
siedzący – mężczyźni 10 km, kobiety 5 km
WYNIKI

HOKEJ – półfinały
Kanada – Japonia 1:3
USA – Norwegia 3:0

CURLING: runda robin
sesja 11.
Szwajcaria – Stany Zjednoczone 2:8
Niemcy – Korea Południowa 2:9
Wielka Brytania – Włochy 3:6
Japonia – Szwecja 8:7

sesja 12.
Japonia – Wielka Brytania 4:10
Szwajcaria – Norwegia 10:4
Niemcy – Szwecja 3:10
Włochy – Kanada 8:7


piątek, 19.03

NARCIARSTWO ALPEJSKIE: supergigant – wszystkie kategorie
WYNIKI

HOKEJ
mecz o 7. miejsce Włochy – Szwecja 4:0
mecz o 5. miejsce Czechy – Korea Południowa 2:1
mecz o 3. miejsce Norwegia – Kanada 2:1

CURLING: tiebreakers
Włochy – Szwecja 5:6

sobota, 20.03
NARCIARSTWO ALPEJSKIE: superkombinacja – wszystkie kategorie
supergigant
1 przejazd slalomu
WYNIKI

NARCIARSTWO BIEGOWE: sztafety
kobiety 3 x 2,5 km
mężczyźni 1 x 4 km + 2 x 5 km
WYNIKI

HOKEJ
finał USA – Japonia 2:0

CURLING
półfinały
finał: Kanada – Korea Południowa 8:7
mecz. o brąz: Szwecja – USA 7:5

niedziela, 21.03
NARCIARSTWO BIEGOWE: sprinty – 1 km (stojący i niewidzący technika klasyczna)
eliminacje, półfinały, finały
WYNIKI

Relacje z Igrzysk Paraolimpijskich:

Paralympic Sport TV - najlepsze źródło relacji wideo na żywo z Vancouver i Whistler. Komentarz w języku angielskim. Dostępne on-line za darmo.


Głównym sponsorem serwisu Vancouver 2010 jest:



 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Jak w tym roku spędzisz wakacje?

Biuletyn

Wspierają nas