Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Zapraszamy do Vancouver!

11.03.2010

Pomiędzy 12 a 21 marca 2010 w kanadyjskich miastach – Vancouver i Whistler, odbędą się Igrzyska Paraolimpijskie. W pięciu różnych dyscyplinach rywalizować będzie kilkuset  niepełnosprawnych sportowców z całego świata. Z tej okazji uruchomiliśmy specjalny serwis paraolimpijski Vancouver 2010. Znajdziecie w nim informacje o dyscyplinach olimpijskich, sylwetki sportowców i oczywiście relacje z samych zawodów.

W zakładce Aktualności znajdują się relacje z paraolimpijskich aren.

W zakładce Program Igrzysk umieściliśmy terminarz rywalizacji w poszczególnych dyscyplinach, oraz informacje o transmisjach telewizyjnych, radiowych i internetowych.

Zakładka Kadra Polski to zbiór informacji o naszych reprezentantach. Znajdziecie w niej skład naszej paraolimpijskiej kadry i sylwetki wybranych zawodników.

Zakładka Dyscypliny Paraolimpijskie to kompendium wiedzy o dyscyplinach sportowych, które są rozgrywane na paraolimpiadzie.

Przewodnik po Vancouver i Whistler to zakładka, w której oprócz praktycznych informacji tych kanadyjskich miejscowościach , znajdziecie też opisy wioski olimpijskiej i obiektów sportowych.

Historia zimowych Igrzysk Paraolimpijskich to kompendium wiedzy o historii ruchu paraolimpijskiego z wyszczególnieniem rozwoju paraolimpiad zimowych i letnich.
 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Jak angażujesz się w wybory parlamentarne?

Biuletyn

Wspierają nas