Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Gdynia: przyjdź na spotkanie integracyjne przy kawie i ciastkach!

15.11.2017
Autor: inf. pras.
dwie kawy i herbata na stoliku

Fundacja „Podróże bez Granic” zaprasza na spotkanie integracyjne do Laboratorium Innowacji Społecznych już w najbliższy czwartek 16 listopada o godz. 17. To rozpoczęcie nowego cyklu spotkań podróżniczych „Akcja: integracja!” w rodzinnej atmosferze: przy kawie, herbacie i ciastkach. Kolejne spotkania będą odbywać się w raz w miesiącu, w czwartki.

Fundacja „Podroże bez granic” w październiku zakończyła cykl spotkań podróżniczych w ramach projektu „Mój żywioł: aktywność”. Grupa podróżników spotyka się już od dawna, ale to wciąż za mało i  Fundacja pragnie, aby wspólne spotkania trwały nadal. Stąd pomysł na cykl spotkań pt. „Akcja: integracja!”, o których tematyce będą decydować... zgromadzeni goście!

- Tematyka spotkań będzie zależała tylko od Was. Nie ma narzuconych tematów, gotowych pomysłów czy wyznaczonych prelegentów – mówią pomysłodawcy projektu, zachęcając do przybycia.

Luźna atmosfera

Na pierwszym spotkaniu, zgodnie z decyzją już istniejącej grupy, tematem będą plotki i ploteczki, wspomnienia z wakacji, luźne rozmowy i poznawanie się przy kawie, herbacie i ciastkach. Fundacja szczególnie zaprasza osoby, które chcą wyjść z domu, poznać nowych ludzi i napić się herbaty w miłym towarzystwie.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższy czwartek, 16 listopada w Laboratorium Innowacji Społecznych, w godzinach 17.00 - 19.00, przy al. Zwycięstwa 96/98 w Gdyni. Wejście do budynku znajduje się od strony ul. Stryjskiej/ SKM Redłowo. Miejsce jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach.

Szczegóły dotyczące spotkania można znaleźć Facebook’u.

Więcej informacji na stronie Fundacji Podróże Bez Granic.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy Twoim zdaniem dzieci powinny wrócić do szkoły we wrześniu?

Biuletyn

Wspierają nas