Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Masz pomysł na innowację? Zgłoś się po grant i zrealizuj swój plan!

09.01.2018
Autor: inf. pras., fot. sxc.hu
świecąca się żarówka

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie realizujący projekt „Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych” ogłosił III turę konkursu na Innowacje Społeczne, w ramach których poszukiwane są innowacyjne, oddolne rozwiązania, mające poprawić i zwiększyć skuteczność usług opiekuńczych na rzecz osób zależnych – szczególnie tych świadczonych na poziomie lokalnych społeczności.

Oferta Inkubatora

Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych podejmie działania wspierające proces inkubacji nowych pomysłów z zakresu opieki nad osobami zależnymi z powodu wieku lub niepełnosprawności. Innowacje społeczne w ramach projektu będą wspierane poprzez udzielanie grantu na tworzenie i testowanie nowych rozwiązań. Tryb projektu grantowego umożliwi pobudzenie innowacyjności na najniższych szczeblach oraz dotarcie do oryginalnych pomysłów, które bez tego dofinansowania nie miałyby szans na realizację.

Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych proponuje narzędzia, dzięki którym każdy może stać się Innowatorem Społecznym. To m.in.:

  • nawet do 100 tys. zł na przetestowanie innowacji społecznej,
  • konsultacje ze Specjalistą ds. Innowacji,
  • doradztwo prawne i finansowe,
  • wsparcie Opiekuna projektu zarówno na etapie kreowania, jak i realizacji pomysłu innowacyjnego.

Umów się na konsultacje

Aby ułatwić pozyskanie środków na realizację Grantu, należy umówić się na spotkanie przygotowujące do złożenia wniosku. To dobra okazja, by razem z pracownikami Inkubatora doprecyzować pomysł i zapoznać się z dokumentami aplikacyjnymi, obowiązującymi w konkursie.

Wnioski o powierzenie grantu należy składać w wersji elektronicznej w terminie od 29 stycznia do 9 lutego, na adres mailowy: nabor.miis@rops.krakow.pl.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.rops.krakow.pl w zakładce: Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych.

W razie pytań pracownicy Inkubatora są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 w biurze przy ul. Piastowskiej 32 w Krakowie, pod adresem e-mail: miis@rops.krakow.pl lub telefonem 12 422 06 36 wew. 34.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Jak angażujesz się w wybory parlamentarne?

Biuletyn

Wspierają nas