Przejdź do treści głównej

Na czym polega neurogenna dysfunkcja pęcherza? [WIDEO]

W jasny i przystępny sposób urolog lek. med. Janusz Zajda wyjaśnia, jakie są konsekwencje uszkodzonej struktury nerwowej, dochodzącej do pęcherza. Ten problem może dotyczyć aż trzech milionów ludzi. Obejrzyj nasz materiał, który powstał w ramach kampanii Uwolnij swoją moc(z) i projektu Access to Healthcare.

Zachęcamy do zapoznania się z kompendium wiedzy na temat cewnikowania, które zostało przygotowanie na portalu Niepelnosprawni.pl w ramach kampanii Uwolnij swoją moc(z).

 

Autor, montaż, napisy: Magdalena Dąbek
Operator kamery: Patryk Chuszno

Komentarz

  • do art
    niepełnosprawna
    18.01.2018, 11:45
    po obejrzeniu materiału, nic szczególnego więcej niż chorzy już wiedzą. Materiał powinien być wyświetlony w strukturach rządu, m.in. Minister Rafalskiej, gdyż bez żadnej tu zgryźliwości, należy właśnie m.in. tym ludziom, a tzn ciężko chorym pomagać. Tymczasem rozdaje się zdrowym ludziom 500+ i dodatki np karta dużej rodziny 8groszy taniej paliwo na stacji orlen .Karta Dużej Rodziny zapewnia zniżki przy zakupie jedzenia i kosmetyków, odzieży i obuwia, książek, zabawek oraz paliwa, wybrane produkty w lidlu, itd .Dlaczego tego rodzaju zniżki nie dostaje osoba sparaliżowana? osoba ciężko niepełnosprawna????

Dodaj odpowiedź na komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Powiązane filmy

Prawy panel

Wspierają nas