Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Kraków: przyjdź na spektakl i dowiedz się, jak ważne są granice osobiste

23.01.2018
Autor: inf. pras.
plakat pokazu pn. Taniec ku życiu, na którym znajduje się kolorowa grafika osoby podskakującej, obok niej znajdują się dane informacyjne o pokazie - te informacje są podane w treści tekstu

Już w sobotę 27 stycznia w Krakowie odbędzie się spektakl integracyjny „Taniec ku życiu - przestrzeń osobista i ogólna, czyli o znaczeniu granic”. Pokaz jest bezpłatny.

W twórczym projekcie z edukacji tanecznej, m.in.: improwizacji ruchowej, modern jazz oraz teatru ruchu i przedmiotu, brały udział dzieci i młodzież z zespołem Downa oraz ich pełnosprawni rówieśnicy. Projekt został ukończony w roku 2017, jednak na wskutek dużego zainteresowania – organizatorzy, Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa TĘCZA w Krakowie, zdecydowali się powtórzyć spektakl.

Zarezerwuj miejsce

Pokaz „Taniec ku życiu - przestrzeń osobista i ogólna, czyli o znaczeniu granic” odbędzie się 27 stycznia o godz.16 w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieżowej przy ul. H.Wietora 13/15 w Krakowie.

Na 45-minutowy spektakl obowiązuje rezerwacja miejsc przez formularz.

Spektakl jest realizowany przez Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa TĘCZA w Krakowie, w ramach programu „Myśl w ruchu 2017”, we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z organizatorami:

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Wspierają nas