Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Wymyśl temat konkursu plastycznego i wygraj atrakcyjne nagrody!

08.02.2018
Autor: Redakcja, fot. sxc.hu
farby obok talerzyk z wodą i pędzle na stole

W 2018 roku obchodzimy w Polsce 100. rocznicę odzyskania niepodległości. Temu wyjątkowemu wydarzeniu poświęcona będzie XVI edycja organizowanego przez PFRON Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”. Jaki będzie temat konkursu? To zależy od Ciebie!

Już po raz 16. PFRON organizuje Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”. Konkurs przeznaczony jest dla uczestników warsztatów terapii zajęciowej oraz środowiskowych domów samopomocy, a także osób z niepełnosprawnością, które mieszkają w domach pomocy społecznej.

Co roku jury ocenia setki prac w czterech kategoriach: malarstwo i witraż, rysunek i grafika, rzeźba kameralna i płaskorzeźba oraz tkanina i aplikacja.

W tym roku ogólnym założeniem konkursu będzie uczczenie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wymyśl temat konkursu i zdobądź nagrodę!

Portal Niepelnosprawni.pl ma dla Czytelników aż 20 zestawów nagród, ufundowanych przez PFRON, w których skład wchodzą m.in. kalendarze, gadżety oraz egzemplarze kwartalnika „Niepełnosprawność – zagadnienia, problemy, rozwiązania”. By wygrać jeden z zestawów, wystarczy przesłać na adres e-mail: konkursy@integracja.org:

  1. Temat XVI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych” (biorąc pod uwagę ogólne założenie tej edycji konkursu, czyli 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości).
  2. Dane adresowe do przesłania ew. wygranej.

Konkurs trwa od momentu ogłoszenia na portalu do 19 lutego 2018 r. włącznie. Odpowiedzi są przyjmowane wyłącznie drogą mailową. Najciekawsze zostaną nagrodzone zestawami nagród, przekazanymi przez PFRON.

Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu.

Więcej informacji w regulaminie konkursu.

Prawy panel

Sonda

Czy w Twojej miejscowości jest obiekt zasługujący na wyróżnienie w konkursie Lider Dostępności?

Biuletyn

Wspierają nas