Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Przyszłość nadeszła! I Ty możesz zostać asystentem... robota

08.02.2018
Autor: Mateusz Różański, fot. Iva Villi/Freeimages.com
Oko ludzkie nałożone na układ scalony

Robot pomagający w pracy? To już przeszłość. W serwisie Sprawniwpracy.pl można znaleźć ofertę zatrudnienia, która przypomina scenę z serialu „Czarne lustro” lub fragment książki Stanisława Lema.

„Wsparcie dla robota obsługującego recepcję, obsługa klienta za pomocą robota w sytuacjach wymagających interwencji człowieka, zdalne rozwiązywanie problemów i poszerzanie bazy wiedzy robota humanoidalnego” – takie są obowiązki asystenta robota humanoidalnego.

Ta oferta pracy pochodzi jednak nie z serialu science fiction, ale z naszego serwisu rekrutacyjnego Sprawniwpracy.pl. Od kandydata na to stanowisko wymaga się dobrej znajomości obsługi komputera, pakietu MS Office i umiejętności korzystania z przeglądarek internetowych, a także zaangażowania i chęci do pracy.

Pracodawca zaznacza, że wśród kandydatów mile widziane są osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Wszystkich, którzy chcieliby zostać asystentem robota humanoidalnego, zapraszamy do zapoznania się z ofertą w serwisie Sprawniwpracy.pl.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Czy popierasz przyznanie świadczenia 500 zł osobom z niepełnosprawnością?

Biuletyn

Wspierają nas