Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Terminarz startów i wyniki Polaków

09.03.2018
Autor: Tomasz Przybyszewski, fot. sxc.hu
Rozsypane klocki, z których każdy oznacza dzień z kalendarza

Godziny według polskiego czasu.

Uwaga! Terminarz może ulegać zmianom z powodu warunków atmosferycznych.


Sobota, 10 marca

Narciarstwo alpejskie

  • Ok. godz. 2:47 – zjazd w kat. zawodników niewidomych i niedowidzących – Maciej Krężel (przewodniczka Anna Ogarzyńska) ukończył na miejscu 8.
  • Ok. godz. 3:57 – zjazd w kat. zawodników siedzących – Igor Sikorski ukończył na miejscu 15.

Biatlon

  • Godz. 2:25 – bieg na 7,5 km w kat. zawodników siedzących – Kamil Rosiek ukończył na miejscu 17.
  • Godz. 3:45 – bieg na 6 km w kat. zawodniczek stojących – Iweta Faron ukończyła na miejscu 15.
  • Godz. 4:05 – bieg na 7,5 km w kat. zawodników stojących – Witold Skupień ukończył na miejscu 11.
  • Godz. 6:00 – bieg na 7,5 km w kat. zawodników z dysfunkcją wzroku – Piotr Garbowski (z przewodnikiem Jakubem Twardowskim) ukończył na miejscu 16.

Niedziela, 11 marca

Narciarstwo alpejskie

  • Ok. godz. 3:02 – supergigant w kat. zawodników z dysfunkcją wzroku – Maciej Krężel (z przewodniczką Anną Ogarzyńską) ukończył na miejscu 12.
  • Ok. godz. 4:12 – supergigant w kat. zawodników siedzących – Igor Sikorski ukończył na miejscu 10.

Narciarstwo biegowe

  • Godz. 2:00 – bieg na 15 km w kat. zawodników siedzących – Kamil Rosiek ukończył na miejscu 21.

Poniedziałek, 12 marca

Narciarstwo biegowe

  • Godz. 2:00 – bieg na 20 km st. dowolnym w kat. zawodników stojących – Witold Skupień ukończył na miejscu 5.
  • Godz. 2:25 – bieg na 20 km st. dowolnym w kat. zawodników z dysfunkcją wzroku – Piotr Garbowski (z przewodnikiem Jakubem Twardowskim) ukończył na miejscu 9., a Łukasz Kubica (z przewodnikiem Wojciechem Suchwałko) na miejscu 13.
  • Godz. 4:00 – bieg na 15 km st. dowolnym w kat. zawodniczek stojących – Iweta Faron nie ukończyła biegu.

Parasnowboard

  • Od godz. 2:30 – snowboard cross mężczyzn w kat. SB-LL2 – Wojciech Taraba nie wystartował z powodu poważnego wypadku.

Wtorek, 13 marca

Narciarstwo alpejskie

  • Ok. godz. 3:15 – supergigant do superkombinacji mężczyzn w kat. zawodników z dysfunkcją wzroku – Maciej Krężel (z przewodniczką Anną Ogarzyńską)
  • Ok. godz. 4:25 – supergigant do superkombinacji mężczyzn w kat. zawodników siedzących – Igor Sikorski
  • Ok. godz. 8:02 – slalom do superkombinacji mężczyzn w kat. zawodników z dysfunkcją wzroku – ew. Maciej Krężel (z przewodniczką Anną Ogarzyńską)
  • Ok. godz. 8:42 – slalom do superkombinacji mężczyzn w kat. zawodników siedzących – ew. Igor Sikorski

Biatlon

  • Godz. 2:55 – bieg na 12,5 km w kat. zawodników siedzących – Kamil Rosiek
  • Godz. 4:30 – bieg na 10 km w kat. zawodniczek stojących – Iweta Faron
  • Godz. 6:40 – bieg na 12,5 km w kat. zawodników z dysfunkcją wzroku – Piotr Garbowski (z przewodnikiem Jakubem Twardowskim)

Środa, 14 marca

Narciarstwo alpejskie

  • Ok. godz. 2:30 – pierwszy przejazd slalomu giganta w kat. zawodników z dysfunkcją wzroku – Maciej Krężel (z przewodniczką Anną Ogarzyńską)
  • Ok. godz. 3:45 – pierwszy przejazd slalomu giganta w kat. zawodników siedzących – Igor Sikorski
  • Ok. godz. 7:00 – drugi przejazd slalomu giganta w kat. zawodników z dysfunkcją wzroku – ew. Maciej Krężel (z przewodniczką Anną Ogarzyńską)
  • Ok. godz. 7:50 – drugi przejazd slalomu giganta w kat. zawodników siedzących – ew. Igor Sikorski

Narciarstwo biegowe

  • Godz. 2:00-5:06 – kolejne rundy sprintu (1,1 km) w kat. zawodników siedzących – Kamil Rosiek
  • Godz. 2:48-5:34 – kolejne rundy sprintu (1,5 km) st. klasycznym w kat. zawodników stojących – Witold Skupień
  • Godz. 3:24-6:02 – kolejne rundy sprintu (1,5 km) st. klasycznym w kat. zawodników z dysfunkcją wzroku – Piotr Garbowski (z przewodnikiem Jakubem Twardowskim) oraz Łukasz Kubica (z przewodnikiem Wojciechem Suchwałko)

Czwartek, 15 marca

Przerwa w startach Polaków


Piątek, 16 marca

Biatlon

  • Godz. 2:20 – bieg na 15 km w kat. zawodników siedzących – Kamil Rosiek
  • Godz. 4:00 – bieg na 12,5 km w kat. zawodniczek stojących – Iweta Faron
  • Godz. 6:50 – bieg na 15 km w kat. zawodników z dysfunkcją wzroku – Piotr Garbowski (z przewodnikiem Jakubem Twardowskim)

Parasnowboard

  • Od godz. 2:30 – banked slalom mężczyzn w kat. SB-LL2 – Wojciech Taraba nie wystartuje z powodu poważnego wypadku.

Sobota, 17 marca

Narciarstwo alpejskie

  • Ok. godz. 1:30 – pierwszy przejazd slalomu w kat. zawodników z dysfunkcją wzroku – Maciej Krężel (z przewodniczką Anną Ogarzyńską)
  • Ok. godz. 3:30 – pierwszy przejazd slalomu w kat. zawodników siedzących – Igor Sikorski
  • Ok. godz. 7:00 – drugi przejazd slalomu w kat. zawodników z dysfunkcją wzroku – ew. Maciej Krężel (z przewodniczką Anną Ogarzyńską)
  • Ok. godz. 6:57 – drugi przejazd slalomu w kat. zawodników siedzących – ew. Igor Sikorski

Narciarstwo biegowe

  • Godz. 2:00 – bieg na 10 km st. klasycznym w kat. zawodników z dysfunkcją wzroku – Piotr Garbowski (z przewodnikiem Jakubem Twardowskim) oraz Łukasz Kubica (z przewodnikiem Wojciechem Suchwałko)
  • Godz. 2:15 – bieg na 10 km st. klasycznym w kat. zawodników stojących – Witold Skupień
  • Godz. 4:40 – bieg na 7,5 km w kat. zawodników siedzących – Kamil Rosiek

Niedziela, 18 marca

Narciarstwo biegowe

  • Godz. 2:00 – sztafeta open 4x2,5 km (Witold Skupień, Kamil Rosiek, Łukasz Kubica z przewodnikiem Wojciechem Suchwałko, Piotr Garbowski z przewodnikiem Jakubem Twardowskim)

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Jak w tym roku spędzisz wakacje?

Biuletyn

Wspierają nas