Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Gdynia: przyjdź na spotkanie i posłuchaj opowieści o łamaniu granic

09.04.2018
Autor: oprac. redakcja, fot. sxc.hu
Źródło: Akcja: integracja! - Opowieści o Zimowym Pływaniu/facebook.com
ławka jakby na tarasie widokowym, z którego widać morze

Laboratorium Innowacji Społecznych i Fundacja Podróże Bez Granic zapraszają do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu „Akcja Integracja”, które w piątek 13 kwietnia odbędzie się pod hasłem: Przełomowy 2018 – czyli przełamywanie granic w lodowym stylu. Opowieść o Zimowym Pływaniu.

Gośćmi spotkania będą uczestnicy jedynej w Polsce drużyny sportowej Polish Ogrodnik Team – grupy pasjonatów i zawodowców, uprawiających ekstremalną dyscyplinę sportu, czyli... zimowe pływanie w wodach otwartych.

Ekipa opowie o swojej niepowtarzalnej dyscyplinie sportu, sukcesach, w tym o podwójnym mistrzostwie świata Aleksandry Bednarek w Mistrzostwach Świata 2018 w Tallinnie oraz o swoim najnowszym projekcie: „Przełomowy 2018”, a także o charytatywnym zaangażowaniu zespołu w pozyskiwanie środków na leczenie i rehabilitację Ignacego oraz realizację celów statutowych Fundacji podróże bez Granic.

Spotkanie odbędzie się w piątek 13 kwietnia w godz. 17-19 w Laboratorium Innowacji Społecznych, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia przy al. Zwycięstwa 96/98 (wejście od strony SKM Redłowo).

Więcej na wydarzeniu na Facebooku.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Wspierają nas