Przejdź do treści głównej

Blind tennis i narciarstwo alpejskie w najnowszym odcinku „SuperLudzie”

Kolejny odcinek programu „SuperLudzie” rozpoczniemy od śledzenia rywalizacji narciarzy alpejskich podczas tegorocznych Mistrzostw Polski w Narciarstwie Alpejskim Niepełnosprawnych i Parasnowboardzie w Szczyrku. Będziemy towarzyszyć Igorowi Sikorskiemu, medaliście paraolimpijskiemu z Pjongczang oraz Maksowi Morozowi, najmłodszemu zawodnikowi, debiutantowi startującemu w Szczyrku.

W programie zobaczymy także historię Roberta Zarzeckiego. Robert uprawia blind tennis – to dyscyplina, która istnieje w Polsce od niespełna trzech lat. Ale tenis nie jest jego jedyną pasją... Robert jest też m.in. wykładowcą akademickim, masażystą oraz aktorem, grającym w amatorskim teatrze. Idzie przez życie z odwagą i ciekawością, podejmując się różnych wyzwań, a w tym wszystkim towarzyszy mu jego 8-letni syn, Gabryś.

Ponadto, powrócimy do Rafała Gręźlikowskiego, podróżnika z niepełnosprawnością, który przemierza świat na rowerze w poszukiwaniu ruin średniowiecznych zamków. W swoim mini-cyklu „Niezbędnik podróżnika” Rafał opowie o tym, jak przygotować się do rowerowej wyprawy.

Emisja odcinka w niedzielę 15 kwietnia o godz. 11:00 na antenie Super Polsat.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Powiązane filmy

Prawy panel

Wspierają nas