Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Poruszasz się na wózku? Weź bezpłatnie udział w Wings for Life World Run!

12.04.2018
grafika przedstawiająca biegnące osoby wraz z kobietą na wózku, obok znajduje się napis: Pobiegnijmy razem, dla tych, którzy już nie mogą.
  • Miliony ludzi z urazami rdzenia kręgowego mają wspólne marzenie. Uczestnicząc w Wings for Life World Run, możesz nam pomóc spełnić to marzenie.
  • Dołącz do drużyny Allianz Polska i już 6 maja weź udział w biegu Wings for Life Run w Poznaniu
  • Razem promujmy ideę Zobacz Więcej, w której liczy się to, co niewidoczne dla oczu.

Fundacja Integracja i Allianz Polska, inicjator kampanii Zobacz Więcej, zapraszają do udziału w biegu Wings for Life World Run w Poznaniu, który jest największym globalnym biegiem, łączącym osoby pełnosprawne i z niepełnosprawnością.

Już 6 maja dziesiątki tysięcy osób na całym świecie, dokładnie w tym samym czasie pobiegną w Wings for Life. Częścią biegu jest Samochód Pościgowy, który stanowi „ruchomą metę”. Startujesz z wyprzedzeniem, a 30 minut później meta rusza w pościg za Tobą. Kiedy Cię dogoni, Twój bieg się kończy. Przygotuj się na niesamowity zastrzyk adrenaliny, gdy Samochód Pościgowy znajdzie się tuż za Twoimi plecami!

Kiedy i gdzie?

Bieg rozpocznie się 6 maja 2018 o godz. 13:00 przy budynku Międzynarodowych Targów Poznańskich, przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu. Więcej informacji na stronie biegu.

Kto może się zgłosić?

Osoby pełnosprawne i z niepełnosprawnością (poruszające się na wózku), które spełniają warunki zawarte w Regulaminie.

Jak dołączyć?

Zgłoś swój udział, wysyłając wiadomość o treści „Wings for Life World Run” na adres: konkursy@integracja.org, a w odpowiedzi otrzymasz instrukcję, jak dołączyć do zespołu Allianz i Fundacji Integracja!

Udział w wydarzeniu dla osób z niepełnosprawnością, które wyślą nam maila, jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia można nadsyłać do 25 kwietnia 2018 roku (środa).

Nie możesz wziąć udziału w biegu? Dołącz w inny sposób!

Uczestnicząc w Wings for Life World Run, przyczyniasz się do zmieniania świata na lepsze. Jeśli nie możesz wziąć udziału w biegu, zachęcamy do udziału w zbiórce. Kwota pozyskana z opłat startowych i wszystkich datków zostanie przekazana bezpośrednio do Wings for Life Spinal Cord Research Foundation na przełomowe projekty badawcze nad urazami rdzenia kręgowego prowadzone na słynnych uniwersytetach i w znanych instytucjach na całym świecie.

Aby wesprzeć akcję, wejdź na stronę, poświęconą zbiórce.

Więcej informacji na stronie biegu Wings for Life World Run.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

Prawy panel

Sonda

Gdzie ostatnio w telewizji lub w internecie widziałaś/-eś osobę z niepełnosprawnością?

Biuletyn

Wspierają nas