Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Certyfikat Serwis bez barier dla Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego

16.04.2018
Autor: inf. pras.
grafika certyfikatu serwis bez barier

Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim otrzymał Certyfikat dostosowania serwisu dla osób z niepełnosprawnością Fundacji Integracja „Serwis bez barier” za stronę bip.lubuskie.uw.gov.pl.

Lubuski Urząd Wojewódzki świadczy kompleksową pomoc administracyjną wojewodzie lubuskiemu. Zgodnie ze swoją misją jest także instytucją przyjazną i otwartą dla Klienta, dążącą do pełnego profesjonalizmu i kierującą się poczuciem służby.

Od 2015 roku Lubuski UW posługuje się tytułem „Przyjazny Urząd” - należy do grona jednostek sektora publicznego, wyróżniających się wysoką jakością obsługi interesanta, profesjonalizmem i rzetelnością w działaniu oraz nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie kultury pracy.

- Problemy osób niepełnosprawnych oraz ich wykluczenie społeczne od dłuższego czasu pozostają w zakresie priorytetowych zadań Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wkp. – mówi Roman Sondej, dyrektor generalny LUW. – Obecnie realizujemy szereg inicjatyw mających na celu zwiększenie dostępności usług świadczonych przez Urząd dla osób niepełnosprawnych oraz działań promocyjnych wpływających na postrzeganie osób niepełnosprawnych przez społeczeństwo – dodał.

Przyznany przez Integrację roczny Certyfikat Serwisu bez barier potwierdza te słowa.

 

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Dokończ zdanie: W miejscu pracy czuję się dyskryminowana/-y finansowo (płacowo) ze względu na...

Biuletyn

Wspierają nas