Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Warszawa: dostosowana dla dzieci bajka Disneya z figurkami 3D bohaterów!

06.06.2018
Autor: inf. pras.
Bohaterowie bajki Vaiana: skarb oceanu, dziewczyna i chłopak

Film animowany Disneya pt. „Vaiana: skarb oceanu” z audiodeskrypcją dla dzieci z niepełnosprawnością wzroku, napisami dla osób niesłyszących i tłumaczeniem na polski język migowy (PJM) dla dzieci głuchych będzie wyświetlany 8 czerwca o godz. 10 w Kinotece (Pl. Defilad 1) w sala nr 1.

Z okazji Dnia Dziecka, wszystkie osoby, które czują się dziećmi niezależnie od metryki, Fundacja Kultura bez Barier zaprasza na kolejny film Disneya w ramach projektu „Rodzina Kinomaniaków”. Tym razem będzie to wyjątkowe wydarzenie: oprócz seansu bajki pt. „Vaiana: skarb oceanu” dzieci z niepełnosprawnością wzroku będą mogły niemal w czasie projekcji poznać wygląd bohaterów filmu, dzięki wydrukowanym w 3D figurkom, stworzonych przy współpracy fundacji z Disney Polska oraz Wolf Project Studio. Po filmie przewidziano warsztaty w krainie bajek Walta Disneya.

Fabuła bajki

Nieustraszona córka polinezyjskiego wodza, zarozumiały półbóg, śpiewający krab i morskie potwory to mieszanka wybuchowa, która musi zaowocować wspaniałą przygodą. Vaiana wierzy, że jej przeznaczeniem jest podróż na drugi koniec świata by ocalić swój lud. By tego dokonać musi pokonać wątpliwości własnej rodziny, przekonać do współpracy zapatrzonego w siebie herosa i nie wpaść w żadną z licznych zastawianych na nią pułapek. Cudowny świat Vaiany rozbrzmiewa bogactwem egzotycznych dźwięków i tętni pełnią barw.

Wybierzcie się z nami w tę magiczną podróż by poznać go z bliska!

Rezerwacja miejsc

Wstęp na seans jest bezpłatny po zarezerwowaniu miejsca mailowo pod adresem rezerwacje@kulturabezbarier.org, lub telefonicznie/SMSowo pod numerem: 793996475. Rezerwacja jest ważna dopiero po otrzymaniu potwierdzenia o jej przyjęciu.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Co najbardziej narusza Twoją godność jako pacjenta?

Biuletyn

Wspierają nas