Przejdź do treści głównej
Lewy panel

Wersja do druku

Półmetek zawodów motoryzacyjnych na Torze Jastrząb

20.06.2018
Autor: inf. pras.
Samochód podczas zawodów motoryzacyjnych

Uczestnicy Avalon Extreme Race Day Cup w sobotę, 23 czerwca, zagoszczą na najnowocześniejszym obiekcie treningowo-szkoleniowym w Polsce – Torze Jastrząb. Na starcie stanie 75 kierowców w różnych klasach. Zawody wspiera Karolina Pilarczyk.

Cykl zawodów motoryzacyjnych, który jest owocem współpracy Avalon Extreme oraz Race Day, zbliża się do półmetka. Do tej pory kierowcy rywalizowali na Torze Modlin oraz Moto Park Ułęż. Przed nimi jeszcze cztery rundy pucharowe oraz wielki finał, który odbędzie się 8 września na warszawskim Bemowie.

Na Torze Jastrząb uczestnicy będą klasyfikowani w różnych klasach:

  • GENERALNEJ, ze względu na typ napędu (FWD, RWD, AWD),
  • markę samochodu (Honda, Subaru)
  • w klasie STREET.

Ponadto, została utworzona dedykowana klasa dla kierowców z niepełnosprawnością (ON), a także młodych adeptów motoryzacji (YOUNG).

Cykl wspiera Karolina Pilarczyk – Królowa Europejskiego Driftingu, podwójna Mistrzyni Europy posiadająca tytuł Queen of Europe 2016 i 2017. Pierwsza licencjonowana drifterka w Polsce, posiadająca licencję King of Europe, King of Asia i PFD. Uczestniczka zawodów driftingowych na całym świecie. Od 2004 roku związana z motorsportem. Karolina Pilarczyk popiera misję Avalon EXTREME Race Day Cup. Różnorodność cyklu i jego otwartość na wszystkich kierowców.

Dodaj komentarz

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora | regulamin

Komentarze

brak komentarzy

Prawy panel

Sonda

Co najbardziej narusza Twoją godność jako pacjenta?

Biuletyn

Wspierają nas